ارزان ترین سایت برای اتصال به درگاه بانک

برای اینکه شما بتوانید سایت خود را به درگاه بانک یا درگاه پرداخت متصل نمایید نیاز است کمی در مورد درگاه بانک در ایران بدانید، درگاه بانکی در ایران توسط شرکت‌های psp ارائه می‌شود که 12 شرکت بصورت انحصاری وظیفه آن را برعهده دارند،  نوع دیگری از شرکت‌ها با عنوان پرداخت یار هستند که با شرکت‌های psp قرار دارند و بصورت همکاری درگاه بانک ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها زیر نظر شاپرک و بانک مرکزی فعالیت می‌کنند و می‌توانید لیست اسامی آن را در سایت شاپرک ببنید.

از آنجایی که شما به دنبال ارزان‌ترین سایت برای اتصال به درگاه بانکی هستید، مزیت درگاه پرداخت مستقیم یا شرکت psp در آن است که از شما هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند و در واقع ارزان ترین سایت برای درگاه خواهد بود اما به دلیل ارائه مدارک مانند نماد الکترونیک، کدمالیاتی، مجوز کسب و کار و… در زمان درخواست درگاه پرداخت کسب و کارهای نوپا به سمت آن نمی‌روند. اگر شرایط لازم را دارید بهترین گزینه شرکت به پرداخت ملت برای دریافت درگاه بانک برای شما مناسب است.

شرکت‌های پرداخت یار با داشتن خدمات بیشتر و بهتر کارمزدی از تراکنش‌های موفق شما دریافت می‌کنند و براساس خدماتی که می‌دهد در کارمزد متفاوت هستند، که اصولا این کارمزد از 1 درصد تا سقف معینی می‌باشد. اگر فقط برای شما هزینه و ارزان بودن مهم است، می‌توانید به مقاله “کدام درگاه پرداخت کمترین کارمزد را دارد؟” مراجعه نمایید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، بانک‌ها درگاه پرداخت ارائه نمی‌دهند یعنی برای دریافت درگاه پرداخت باید به شرکت‌های psp و پرداخت یار مراجعه نمایید. برخی از بانک‌ها ممکن است مجوز پرداخت‌یاری یا psp را داشته باشند ولی بانک بودن الزامی برای ارائه درگاه پرداخت نیست.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا