جمع آوری و پرداخت شارژ ساختمان با لینک پرداخت

یکی از چالش‌های که در زندگی شهری و آپارتمان نشینی وجود دارد، مدیریت و پرداخت شارژ ساختمان مسکونی و تجاری است. همه مجتمع‌های مسکونی / تجاری دارای هزینه مشترکی هستند که به اصلاح به آن شارژ ساختمان گفته می‌شود، با توجه به امکانات و شرایط امنیتی هزینه شارژ مجتمع‌های مسکونی متفاوت است.

درخواست لینک پرداخت

مسئولیت اصلی مدیریت بحران ساختمان، پیگیری و دریافت شارژ ساختمان به عهده مدیر ساختمان است. رایان پی سرویسی را ارائه می‌کند که مدیر ساختمان از طریق آن می‌تواند هزینه های مربوط به شارژ ساختمان را بصورت آنلاین از ساکنین به راحتی دریافت کند و براساس پرداختی آنها مدیریتی بهتری برای آن داشته باشد. بنابراین مدیران ساختمان نیاز نیست با مشکلاتی همچون کارت به کارت، تاخیر در وصول، نداشتن پول نقد، نبود اطلاعات از واربز کنندگان و… دست‌وپنجه نرم کنند.

با ایجاد لینک پرداخت به نام ساختمان، شما دارای لینک پرداخت آنلاین خواهید بود که در آن مبلغ و نوع درخواست تعیین می‌شود و سپس برای صاحبان ساختمان ارسال می گردد، شخص یا واحد واریز کننده، اطلاعاتی از قبیل نام، شماره تماس خود را وارد می کند و سپس گزینه پرداخت را میزند و به درگاه پرداخت متصل می‌گردد و با استفاده از کارت و رمز پویا هزینه پرداخت شارژ ساختمان را انجام می‌دهد.

مجتمع و پاساژهای تجاری نیز که دارای تعداد زیادی واحد تجاری هستند چالش پرداخت شارژ ساختمان را دارند که با داشتن لینک پرداخت و پنل مدیریتی آن، می‌توانند به صورت منظم و با گزارش‌گیری مدیریت بهتری بر واریزی‌های انجام شده باشند. همچنین این سرویس این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید بی‌نهایت لینک پرداخت با موضوعات و خدمات مختلف ایجاد نمایید، به طور مثال برای واحدهای شرقی که مبلغ شارژ ساختمان کمتری باید پرداخت کنند لینک مجزایی ایجاد نمایید.

اگر دیگر مزایایی لینک پرداخت استفاده از آن در هر فضای ممکن است، مثلا قرار دادن در بیوگرافی کانال ساختمان، استفاده از بارکد و چسباندن آن در تابلو اعلانات، ارسال به افراد مربوطه در شبکه‌های اجتماعی و.. 

نمونه‌ای از فرم پرداخت شارژ ساختمان

تصویر زیر نمونه‌ای از فرم آنلاین پرداخت شارژ ساختمان در جهت جمع آوری شارژ ساختمان می‌باشد :

لینک پرداخت شارژ ساختمان


بعد از اینکه پرداخت شارژ ساختمان انجام شود، مدیر ساختمان از طریق پنل مدیریتی رایان پی که در اختیار دارد، می‌تواند واریزی و اطلاعات اشخاص رو مشاهده و مدیریت بهتری در جهت پرداخت شارژ ساکنین داشته باشد.

در زمانی هم مشکلات با هزینه بیشتر از بودجه شارژ ماهیانه پیش می‌آید به طور مثال تعمیر موتورخانه یا تعمیر پارکینگ، در این مواقع مدیر ساختمان می‌تواند لینک پرداخت مجزایی با درنظر گرفتن هزینه برای هر واحد، از طریق پنل ایجاد نماید و برای پرداخت هزینه مشکل ایجاده شده، از لینک پرداخت مجزا استفاده نماید.

پنل مرنچنت رایان پی

دریافت لینک پرداخت برای پرداخت شارژ ساختمان

برای استفاده از سرویس لینک پرداخت رایان پی، در گام اول نیاز است درخواست لینک پرداخت را از طریق لینک زیر ارسال نمایید، سپس کارشناسان رایان پی برای احراز هویت و نحوه استفاده سرویس با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی ها لازم را به شما ارائه خواهند شد.

درخواست لینک پرداخت

تسویه و کارمزد

رایان‌پی با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد کامزد منصفانه‌ای را برای لینک پرداخت در نظر گرفته است که از هزینه کارت به کارت کمتر است، همچنین این سرویس این قابلیت را دارد که تعیین کنید، هزینه کارمزد توسط واریز کننده یا مدیر ساختمان پرداخت شود. برای مشاهده کارمزد رایان پی به صفحه تسویه و کارمزد مراجعه نمایید.

تسویه رایان پی نیز بصورت روزانه و اتوماتیک می‌باشد بدین صورت که مجموع واریزی‌های انجام شده در یک روز، فردا در چرخه پایا به حساب شما واریز می‌گردد و تسویه بصورت آنی و در لحظه نمی‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا