بی نهایت

 فروش آنلاین با یک درگاه اینترنتی

درگاه اینترنتی؛ بستری را فراهم می‌کند تا سایت و کسب و کار خود را به شبکه پرداخت الکترونیک کشور متصل نمایید و در 24 ساعت شبانه روز بصورت آنلاین فروش داشته باشید! 

رایان پی یکی از زیر مجموعه‌های هولدینگ رایانمهر، بیش از 10 سال تجربه در زمینه پرداخت را همراه خود دارد، چالش‌ها و مشکلات زیادی را در زمینه پرداخت پشت سر گذاشته است. بنابراین با درگاه اینترنتی رایان پی، با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازید و در کمال آسایش، از امنیت و پایداری خدمات ما بهرمند شوید.

درخواست درگاه اینترنتی

مهم‌ترین ویژگی‌های درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی

بیشترین درصد موفقیت درگاه اینترنتی

با صحت بالای 99.5 درصدی تراکنش، خریدار در زمان پرداخت با پرداخت ناموفق مواجه نخواهد شد.

بهره‌گیری از قوی ترین سیستم‌های تضمین امنیت اطلاعات

امنیت در حوزه مالی و الخصوص درگاه اینترنتی دارای اهمیت بالایی است، رایان پی براساس استاندارهای جهانی و مقررات شاپرک، امنیت اطلاعات مالی شما را تضمین می‌کند.

سرعت بالای انجام تراکنش

درگاه رایان پی با داشتن سرورهای قدرتمند، فرایند انجام تراکنش را در کمترین زمان مدیریت می‌کند، این ویژگی تجربه کاربری بهتری را برای خریداران اینترنتی شما ایجاد می‌کند.

99 تراکنش پرداخت در ثانیه

در ایران هر ثانیه، بطور میانگین ۷۳ تراکنش خرید اینترنتی انجام می‌شود، درگاه اینترنتی رایان پی، قابلیت مدیریت 99 تراکنش همزمان در ثانیه را دارد.

قرارداد هوشمند

هر مرنچنت رایان پی براساس قرارد هوشمند، کارمزد، نحوه تسویه، تهسیم و.. را محاسبه می‌کند، باتوجه به مبلغ و تعداد تراکنش‌های شما، امکان سفارشی کردن قرارداد مرنچنت وجود دارد.

تسویه روازنه و اتوماتیک

تسویه‌حساب درگاه پرداخت براساس قرارداد هوشمند، کاملا اتوماتیک و روزانه انجام می‌شود.

کارمزد درگاه اینترنتی

سعی کرده‌ایم با توجه به کیفیت خدمات، منصفانه ترین قیمت را برای کارمزد درگاه اینترنتی ارائه دهیم.

با توجه به اینکه بیشتر کسب و کارها در آغاز به درآمدزایی نرسیده اند، به مدت دو هفته استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی، رایگان است و شما هیچ هزینه‌ای در این مدت پرداخت نخواهید کرد.

استفاده از درگاه پرداخت رایگان به مدت دو هفته، برای شما این مزیت را خواهد داشت که با نحوه پشیبانی و خدمات رایان پی آشنا شوید، و سپس همراه همیشگی ما خواهید شد.

1 درصد تا سقف 6000 تومان

اگر از درگاه پرداخت، مبلغ پنجاه میلیون پرداخت شود، به جای 1 درصد، فقط 6000 تومان هزینه درگاه کسر می‌گردد. از طرفی کمتر از 600 هزار تومان از درگاه توسط مشتری پرداخت شود، 1 درصد از مبلغ تراکنش به عنوان کارمزد کسر خواهد شد. مبلغ بین 1500 تا 600 هزار تومان 1 درصد کارمزد و مبلغ بیش از 600 هزار تومان، کارمزد ثابت 6000 تومان است!

از درگاه پرداخت استفاده، سپس هزینه آن را پرداخت نمایید

نحوه تسویه

تسویه حساب درگاه پرداخت، بصورت روزانه، اتوماتیک  در چرخه بانکی شاپرک انجام می‌شود، بدین صورت اگر روز شنبه شما تراکنش‌های موفق داشته باشید، مجموع مبلغ تراکنش‌ها بعد از کسر کارمزد، روز یکشنبه قبل از ساعت 11 یا 16 به حساب تعیین شده در قرارداد درگاه واریز می‌گردد.

مراحل و مدارک دریافت درگاه

برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی چند مرحله ساده را باید انجام دهید تا کمتر از 2 ساعت کاری، درگاه اینترنتی فعال در اختیار شما قرار بگیرد.

اطلاعات مورد نیاز : ایمیل، کد ملی، شماره شناسنامه، تصویر کارت ملی و شناسنامه و احراز هویت، آدرس وب سایت، شماره شبا، آدرس و کد پستی

1. ثبت درخواست

از طریق فرم درخواست درگاه اینترنتی، درخواست و پلتفرم کسب و کار  خود را برای ما ارسال نمایید.

2. احراز هویت

برای افزایش امنیت و جلوگیری از کلاه‌برداری، با ارسال اطلاعات شناسنامه ای و آپلود تصویر کارت ملی، شناسنامه و تصویر احراز هویت احراز هویت انجام می‌شود، پیشنهاد می‌شود از قبل این مدارک را اماده کنید تا مراحل دریافت درگاه پرداخت شما سریع تر انجام شود.

3. ثبت اطلاعات کسب و کار

در این مرحله نیاز است تا اطلاعاتی از کسب و کارتان مانند نام برند، شماره تلفن ثابت و موبایل، آدرس پستی را ثبت نمایید.

4. نصب و فعال سازی

بعد از انجام مراحل بالا، اطلاعات مرنچنت به ایمیل ثبت نامی ارسال می‌گردد، شما می‌توانید از تغییر دانشنامه رایان پی، درگاه پرداخت را در سایت خود فعال و پیاده سازی نمایید.

رایان پی دارای افزونه پرداخت برای ووکامرس و نمونه کد به زبان‌های برنامه نویسی برای پیاده‌سازی API  می‌باشد که از طریق آن بتوانید کسب و کار خود را سریع‌تر به شبکه پرداخت متصل نمایید.

پشتیانی

رایان پی در تلاش است تا بهترین پشتیبانی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با ما در تماس باشید تا در هر قدم همراه شما باشیم تا بر اساس کسب و کار شما بهتر سرویس پرداخت را انتخاب نمایید!

  • تلفن : ۰۲۱۸۹۷۱۷۷۱۷
  • واتس اپ : ۰۹۰۲۲۲۳۳۱۰۸