رایان پی، امنیت و سرعت تراکنش مالی کسب و کار شماست

رایان پی مرکز هر آنچه شما در دنیای دیجیتال انجام می دهید

شرکت رایان پی دانش سنج یکی از زیر مجموعه های "هولدینگ بزرگ رایانمهر دانش سنج" و یکی از پرداخت یاران رسمی شبکه بانکی کشور است که با بهره گیری از ظرفیت های بزرگ این هولدینگ و تجربه و توانایی سال ها هندل کردن تراکنش های شرکت های بزرگی مثل ایرانسل، همراه اول، بانک ملت، به پرداخت، بانک پارسیان، آپ، رایتل، جیرینگ و ده ها شرکت پر تراکنش دیگر یکی از مطمئن ترین درگاه های پرداخت واسط را در بازار تجارت الکترونیک ایران ارائه می کند.
همچنین با سابقه خوبی که در پشتیبانی از مشتریان B2C و B2B دارد پاسخگوی همیشگی تمامی نیاز های طرف های تجاری خود است...

سرویس های رایان پی

دفتر کار رایان پی

درگاه پرداخت با 99 تراکنش در ثانیه

مجموعه رایان پی با توجه به دانش فنی و تجربه سالیان خود توانسته 99 تراکنش همزمان در ثانیه با بیشترین پایداری را مدیریت نمایید. درگاه پرداخت اینترنتی از خدمات اصلی رایان پی با هدف ارائه خدمات پرداخت به صاحبان کسب و کار اینترنتی می باشد. ما فرایند پرداخت را با توسعه و گسترش درگاه پرداخت با روش های نوین، تهسیل کرده ایم تا صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازند و در کمال آسایش، از امنیت و پایداری خدمات بهرمند شوند.

راهکاری برای وفادار کردن مشتریان

دشت در حقیقت یک نرم افزار یا اپلیکیشن نیست بلکه یک اکوسیستم و رویکرد جدید در حوزه پرداخت است که با بهره گیری از جدیدترین مفاهیم حوزه تجارت الکترونیک طراحی گردیده است و دو مزیت مهم آن برای کسب و کار ها عبارتند از:
1- افزایش تعداد مشتریان جدید
2- افزایش تعداد و مبلغ خرید مشتریان کنونی

اپلیکیشن دشت

دپارتمان ها

رایان پی

درگاه پرداخت، سامانه دشت


بازاریابی


دیجیتال مارکتینگ


حقوقی و قراردادها


مالی و حسابداری


پشتیبانی


ارتباط با مشتری