رایان پی، امنیت و سرعت تراکنش مالی کسب و کار شماست

رایان پی مرکز هر آنچه شما در دنیای پرداخت دیجیتال انجام می دهید

شرکت رایان‌پی از طریق ارائه خدمات پرداخت اینترنتی و سیستم وفاداری مشتری، در راستای فراهم آوردن بستری مناسب جهت تعامل هرچه بهتر و راحت‌تر کسب و کارها با مشتریانشان فعالیت می‌کند و با بهره‌گیری از تجربه و توانایی سال‌ها هندل کردن تراکنش‌های شرکت‌های بزرگی مثل ایرانسل، همراه اول، بانک ملت، به پرداخت، بانک پارسیان، آپ، رایتل، جیرینگ و ده‌ها شرکت پر تراکنش دیگر یکی از مطمئن‌ترین درگاه‌های پرداخت واسط در بازار تجارت الکترونیک ایران و همچنین یکی از جامع‌ترین و کاربردی‌ترین سیستم‌های وفاداری مشتری را ارائه می‌نماید تا کسب و کارها بتوانند برای مشتریان خود امکان پرداختی امن و آسان را فراهم کرده و در کنار آن با بهره‌گیری از ابزارهای نوین حوزه تجارت الکترونیک، تعداد و حجم خرید مشتریان خود را افزایش دهند و به توسعه کسب و کار خود بپردازند. امری که با توجه به کاهش قدرت خرید مردم برای ادامه حیات و پیشروی شرکت‌ها ضروری و تعیین کننده است.

احترام به اعتماد مشتری

شرکت رایان پی، با کد اقتصادی‌‌: 411644933765 و  شناسه ملی: 14008399730، به‌صورت رسمی و قانونی در زمینه «خدمات پرداخت» فعالیت می‌کند.

(برای استعلام وضعیت حقوقی شرکت رایان پی دانش‌سنج، از طریق سایت https://ilenc.ssaa.ir اقدام کنید.)

شایان ذکر است، شرکت رایان پی اقدامات لازم جهت دریافت «مجوز پرداخت‌ یاری» از بانک مرکزی و سپس «نماد الکترونیک» را انجام داده است که به‌زودی مجوزهای دریافتی در سایت درج خواهند شد.

اکوسیستم «دشت» یکی از سرویس‌های ما در زمینه خدمات پرداخت است؛ برای مشاهده اطلاعات و نماد الکترونیک این سامانه، به لیست کسب و کارهای دارای نماد به آدرس https://enamad.ir/DomainListForMIMT مراجعه کرده و عبارت «رایان پی» را در بخش کسب و کار جستجو کنید.

معتبر بودن رایان پی
دفتر کار رایان پی

درگاه پرداخت با 99 تراکنش در ثانیه

مجموعه رایان پی با توجه به دانش فنی و تجربه سالیان خود توانسته 99 تراکنش همزمان در ثانیه با بیشترین پایداری را مدیریت نمایید. درگاه پرداخت اینترنتی از خدمات اصلی رایان پی با هدف ارائه خدمات پرداخت به صاحبان کسب و کار اینترنتی می باشد. ما فرایند پرداخت را با توسعه و گسترش درگاه پرداخت با روش های نوین، تهسیل کرده ایم تا صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، با خیال راحت به گسترش کسب و کار خود بپردازند و در کمال آسایش، از امنیت و پایداری خدمات بهرمند شوند.

راهکاری برای وفادار کردن مشتریان

دشت در حقیقت یک نرم افزار یا اپلیکیشن نیست بلکه یک اکوسیستم و رویکرد جدید در حوزه پرداخت است که با بهره گیری از جدیدترین مفاهیم حوزه تجارت الکترونیک طراحی گردیده است و دو مزیت مهم آن برای کسب و کار ها عبارتند از:
1- افزایش تعداد مشتریان جدید
2- افزایش تعداد و مبلغ خرید مشتریان کنونی

اپلیکیشن دشت

دپارتمان ها

رایان پی

درگاه پرداخت، سامانه دشت


بازاریابی


دیجیتال مارکتینگ


حقوقی و قراردادها


مالی و حسابداری


پشتیبانی


ارتباط با مشتری