رایان پی، تسهیل تراکنش مالی شما در تجارت الکترونیک

رایان پی مرکز هر آنچه شما در دنیای پرداخت اینترنتی انجام می‌دهید

رایان پی یک پرداخت‌یار رسمی و مورد تایید بانک مرکزی و سایت شاپرک است. ما در رایان پی دو سرویس اصلی درگاه پرداخت و لینک پرداخت را ارائه می‌کنیم.

هر کسب‌وکاری که در فضای تجارت الکترونیک فعالیت دارد، بدون تردید به فرمی از درگاه پرداخت اینترنتی نیاز خواهد داشت. هدف اصلی ما در رایان پی کمک به رشد و پیشرفت کسب و کارهای نوپا و کوچک‌تر از طریق ایجاد بستری امن برای تراکنش‌ها و ارائه خدمات مالی نوین و بانکی است. بهرمندی از سیستم‌های قوی امنیتی در ایجاد بستری امن برای تراکنش‌های مالی به گواه صحت ۹۹.۵ درصدی تراکنش‌ها که نشان از پایداری بالای درگاه پرداخت رایان پی دارد، و همچنین فراهم آوردن خدمات و امکانات جانبی و کاربردی، همگی در راستای این هدف مهم طرح‌ریزی و اجرا شده‌اند‌ که در نهایت ابزاری باشند برای ساده‌تر شدن فرآیند پرداخت. هدفی که محقق شدن آن به افزایش فروش کسب‌وکارها و بهبود تجربه کاربری سایت‌های فروشگاهی می‌انجامد.

احترام به اعتماد مشتری

شرکت رایان پی، با کد اقتصادی‌‌: ۴۱۱۶۴۴۹۳۳۷۶۵ ، شناسه ملی: ۱۴۰۰۸۳۹۹۷۳۰ و شماره ثبت : ۵۴۲۵۵۸ به‌صورت رسمی و قانونی در زمینه «خدمات پرداخت» از سال ۱۳۹۸ فعالیت می‌کند. (برای استعلام وضعیت حقوقی شرکت رایان پی دانش‌سنج، از طریق سایت شناسه ملی می‌توانند اقدام کنید.)
شایان ذکر است، شرکت رایان پی دارای «مجوز پرداخت‌ یاری» از بانک مرکزی و سامانه شاپرک می‌باشد، که از طریق سایت شاپرک می‌توانید بررسی نمایید.

معتبر بودن رایان پی

در رایان پی چه می‌گذرد؟

دفتر کار رایان پی

هم‌ترین اصل در رایان پی اعتمادی همه‌جانبه است و مهم‌ترین رکن در شرکت ما نیروی انسانی به‌شمار می‌رود. رایان پی ایمان دارد که در فضایی خلاقانه و مبتنی بر کار تیمی، می‌تواند در ارائه‌ی خدمات نوین مالی، مراتب رشد و توسعه را به سرعت در تجارت الکترونیک طی کند و در این سال‌های ابتدایی فعالیت خود نیز تا حد قابل قبولی به این مهم دست پیدا کرده است.

ما در رایان‌پی سازوکاری فرآیندمحور را در کل مجموعه به اجرا گذاشته‌ایم تا مراحل انجام هر پروژه‌ی کاری بر مبنای روالی استاندارد و از پیش تعیین شده صورت بگیرد. به علاوه اتکاء به روش تحلیل داده‌ها و بررسی آماری، همواره آنالیز خوبی از خدمات و شرایط شرکت در اختیار تیم فنی قرار می‌دهد تا بتواند نقاط قوت و ضعف را تقویت و اصلاح کند. این سازوکار همچنین سبب پدید آمدن نوعی هماهنگی و نظم درون گروهی نیز در شرکت رایان‌پی شده است که در نهایت به ایجاد زبانی مشترک میان اعضاء تیم منجر می‌شود و بدون شک خروجی مطلوبی برای مشتریان نیز خواهد داشت.

با تیم رایان پی آشنا شوید

placeholder

احسان کدخدایی

مدیر عامل

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

مدیر پروژه

مجید خیاطیان

مجید خیاطیان

Product Owner

young woman

مینا رضاییان

مدیر خدمات مشتری

young woman

زیبا عدل

کارشناس ارتباط با مشتری

young woman

سعیده مهرافروز

مدیر مالی

مسعود فلاح نرگس

مسعود فلاح

مدیر سئو/سایت

محمود زارع

محمود زارع

مختصص محتوا

افسانه آقائی

افسانه آقائی

متخصص محتوا

ناصر رسولی

ناصر رسولی

خدمات

img team

آرمان کدخدایی

مدیر تیم توسعه

img team

حمید ثبات

Backend Developer

img team

غزاله آگوش

fronted developer

ارتباط با ما

ایمیل‌های سازمانی

روابط عمومی : info@rayanpay.com
همکاری  : b2b@rayanpay.com
وب سایت : website@rayanpay.com

شماره‌های تماس

۰۲۱۸۹۷۱۹۹۷۵
۰۲۱۸۹۷۱۷۷۱۷
۰۲۱۸۸۶۲۷۳۶۹

دپارتمان ها

دپارتمان رایان پی

رایان پی

دپارتمان رایان پی

دپارتمان مارکتینگ

دپارتمان رایان پی

دپارتمان مالی و حقوقی

دپارتمان رایان پی

دپارتمان امور مشتریان

دپارتمان رایان پی

بازاریابی

دپارتمان رایان پی

دیجیتال مارکتینگ

دپارتمان رایان پی

حقوقی و قراردادها

دپارتمان رایان پی

مالی و حسابداری

دپارتمان رایان پی

پشتیبانی

دپارتمان رایان پی

ارتباط با مشتری

پیمایش به بالا