ساخت لینک پرداخت اینترنتی

لینک پرداخت

لینک پرداخت

از مشکلات رایج در کسب و کارهای آنلاین، نحوه دریافت وجه از مشتریان است که با توجه به پیشرفت خدمات مالی در کشور، امکانات ویژه‌‌ای برای رفع این مشکل فراهم شده است. از سرویس‌‌های جالب و پر‌استفاده خدمات پرداخت، «لینک پرداخت» است. این سرویس امکان پرداخت مبلغ مورد نظر توسط مشتری را، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، فراهم می‌‌کند.

یکی از خدمات ارائه شده توسط «شرکت رایان ‌پی»، سرویس لینک پرداخت برای کسب و کارهای اینترنتی است، که در آن مشتری از طریق لینک ارسال شده، وجه مورد نظر برای دریافت محصول و خدمت را پرداخت می‌‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که صاحبان کسب و کار، به ازای هر یک از محصولات و خدمات خود، یک لینک پرداخت مجزا ایجاد کند، که در آن عنوان محصول و قیمت آن مشخص شده باشد. با این قابلیت، دیگر نیاز به وارد کردن قیمت توسط مشتری نیست که این امر سبب کاهش خطای انسانی در زمان واریز می‌‌شود.

درخواست لینک پرداختلینک ساز

کاربردهای لینک پرداخت

سرویس لینک پرداخت کاربردهای فراوانی دارد که هر کس بر اساس نیاز خود ‌تواند برای دریافت وجه از آنها استفاده کند. در هر مکانی که امکان درج لینک وجود داشته باشد، امکان استفاده از این سرویس امکان‌‌پذیر خواهد بود. در ادامه، برخی از کاربردهای پر‌‌استفاده ‌ لینک پرداخت، معرفی شده‌‌اند:

سایت

سایت‌‌های شرکتی و خدماتی که نیاز به فروشگاه آنلاین ندارند، با ساخت لینک پرداخت و درج دکمه در توضیحات خدمت/محصول، مشتری را به صفحه پرداخت هدایت می‌‌کنند.

به طور مثال، سایت شرکتی که در زمینه «هاست» فعالیت می‌‌کند و دارای چند پلن مختلف برای مشتریان خود است و نیاز به فروشگاه ندارد؛ این شرکت می تواند به ازای هر پلن، یک لینک پرداخت ایجاد کند و آن را در انتهای هر پلن، برای پرداخت هزینه آن قرار دهد تا مشتری با کلیک بر روی دکمه لینک پرداخت، هزینه پلن مربوطه را، از طریق درگاه اینترنتی، پرداخت کند.

website2

 

حمایت مالی

بسیاری از افراد دانش خود را به‌صورت رایگان، به‌‌صورت مقاله در سایت و اینترنت منتشر و در قبال آنها هیچ هزینه‌‌ای دریافت نمی‌‌کنند. این افراد می‌توانند گزینه‌‌ای را به‌‌عنوان حمایت مالی در سایت خود قرار دهند تا دنبال‌کنندگان، به‌‌پاس قدردانی از دانش و تلاش آنها، مبلغ دلخواه خود را از طریق درگاه بانکی واریز کنند. با ساخت لینک پرداخت و قرار دادن آن به‌عنوان حمایت مالی در سایت، کاربر به درگاه پرداخت متصل می‌‌شود.

آپارات

آپارات یکی از پیشگامان پخش اینترنتی ویدیویی کشور است که قابلیت‌‌هایی به پخش زنده خود افزوده است تا بتوانید از پخش زنده درآمدزایی داشته باشید.

از مهم‌‌ترین امکانات لایو آپارات، پخش با کیفیت HD، بحث و تبادل نظر روی بخش زنده، امکان جدید بلیت‌‌فروشی و حمایت مالی است. حمایت مالی آپارات از طریق داشبورد در دسترس است و اگر شما آدرس لینک پرداخت ساخته شده خود را در بخش آدرس صفحه پرداخت آپارات قرار دهید، در زمان پخش زنده، این لینک برای مشاهده‌کنندگان لایو به نمایش در می‌‌آید تا در صورت تمایل، از شما حمایت مالی کنند.

پرداخت شخصی

منظور از پرداخت شخصی، آن دسته از تراکنش‌‌های مالی‌‌ست که فرد برای امور شخصی خود انجام می‌دهد و لزوما مربوط به یک کسب و کار نیست.

گاهی پیش آمده است که شما می‌‌خواهید مبلغی را بنا به دلایلی، از فرد خاصی دریافت کنید و شخص مقابل برای واریز وجه با مشکلاتی مانند:

  • فراموشی رمز عبور اپ و اینترنت بانک،
  • استفاده از سقف روزانه،
  • عدم امکان مراجعه به عابر بانک،
  • مبلغ انتقال بیشتر از سقف بانکی
  • و …

روبرو بوده است. در چنین موقعیتی با ارائه لینک پرداخت، فرد موردنظر قادر خواهد بود با اتصال به درگاه شخصی شما، مبلغ خواسته شده را برای شما واریز کند.

شبکه اجتماعی اینستاگرام

اینستاگرام به‌‌‌عنوان یکی از شبکه‌‌‌های اجتماعی پرطرفدار در ایران، در دل خود کسب و کارهای زیادی را جا داده است که به فروش محصولات و خدمات می‌‌‌پردازند. صاحبان کسب و کار در اینستاگرام، برای دریافت وجه از مشتریان شماره کارت و حساب خود را ارسال می‌کنند که از نظر امنیتی کار درستی نیست. از سوی دیگر، با این روش، مشتری لازم است برای واریز هزینه محصول، از بانک یا بانک به‌منظور انتقال وجه استفاده کند. این موضوع نیز وقفه کوتاهی در زمان پرداخت ایجاد می‌کند که ممکن است مشتری از خرید خود منصرف کند.

با ساخت لینک پرداخت رایان‌پی، صاحبان کسب‌و‌کار می‌‌توانند به‌‌جای ارسال شماره کارت، لینک پرداخت محصول مربوطه را ارسال کنند تا مشتری «به سرعت و سهولت» از طریق شبکه پرداخت شاپرک کشور، هزینه محصول را بپردازد.

کانال‌‌های خصوصی تلگرام

تلگرام با امکانات گسترده‌‌ای که دارد، فراتر از یک پیام‌‌رسان عمل می‌‌کند. یکی از امکانات تلگرام، امکان ایجاد کانال است که بسیاری از کسب و کارها، برای اطلاع‌‌رسانی به مخاطبین خود، از آن استفاده می‌کنند. برخی کانال‌های خصوصی نیز برای عضویت هزینه دریافت می‌‌کنند. کانال‌هایی که در آنها خدماتی مانند ارائه مقالات به‌روز، تحلیل‌‌های بورسی، پادکست و‌…  ارائه می‌‌شود.

لینک پرداخت شاپرک، سرویسی مناسب برای ادمین‌های کانال‌های تلگرامی است تا بتوانند بدون ارسال اطلاعات شخصی و شماره کارت و حساب خود، هزینه عضویت یا فروش خدمات را دریافت کنند.

وبلاگ

وبلاگ بر‌خلاف سایت، به‌علت رایگان بودن، امکانات کمتری در اختیار هر کسب و کاری قرار می‌‌‌دهد و به همین خاطر، ایجاد فروشگاه در آن چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. از سوی دیگر می‌‌‌‌تواند فضایی برای معرفی خدمات و تجربیات به دیگران باشد، که به دلیل رایگان بودن و عدم نیاز به دانش فنی، بسیاری از افراد را به خود جذب می‌کند.

لینک پرداخت نیز بدون نیاز به دانش فنی، امکان استفاده در وبلاگ ها را به دست می‌دهد و صاحبان کسب و کار می‌توانند پلن‌ها و خدمات خود را از این طریق به فروش برسانند.

مدیریت رایان پی

درج محصول یا خدمات

چه در زمان اضافه کردن محصولات و خدمات و چه پس از آن، در هنگام استفاده از لینک پرداخت، امکان درج اطلاعات قیمت، نام و توضیحات محصول/خدمت وجود دارد. با وارد کردن اطلاعات صحیح و ارسال لینک پرداخت، مشتری با اعتماد و آسودگی بیشتر از صحت کالاهای انتخاب شده، پرداخت را انجام خواهد داد.

گزارشات

در بخش مدیریت رایان پی، گزارش و اطلاعات کافی در مورد نام و نام خانوادگی، مبلغ، تاریخ و… را مشاهده خواهید کرد تا از این طریق بتوانید مدیریت بهتری بر مشتریان و سفارش‌ها‌ داشته باشید.

نحوه کارمزد و تسویه درگاه

کارمزد استفاده از درگاه پرداخت بصورت لینک مبلغ ثابت ۵۰۰ تومان می باشد که از هزینه کارت به کارت نیز کمتر است. این هزینه را صاحب کسب و کار پرداخت می کند، صاحبان کسب و کار در قیمت گذاری محصولات این موضوع را نیز باید در نظر بگیرند. مبلغ واریزی مشتریان شما، به کیف پولتان در بخش مدیریت درگاه رایان پی واریز می شود که بصورت روزانه و اتوماتیک به حساب تعیین شده شما واریز می گردد.

دریافت لینک پرداخت

برای دریافت سرویس لینک پرداخت از رایان پی، لازم است در گام نخست ثبت نام اولیه را انجام دهید، سپس با احراز هویت و بررسی کسب و کار شما، در کمتر از دو ساعت، سرویس لینک پرداخت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

درخواست لینک پرداخت

 

همکاری در فروش 😍