لینک پرداخت

لینک پرداخت

از مشکلات رایج در کسب و کارهای آنلاین، نحوه دریافت وجه از مشتریان است که با توجه به پیشرفت خدمات مالی در کشور، امکانات ویژه‌‌ای برای رفع این مشکل فراهم شده است. از سرویس‌‌های جالب و پر‌استفاده خدمات پرداخت، «لینک پرداخت» است. این سرویس امکان پرداخت مبلغ مورد نظر توسط مشتری را، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، فراهم می‌‌کند. اگر کسب‌وکاری در شبکه‌اجتماعی دارید یا می‌خواهید بدون داشتن سایت فروش آنلاین داشته باشید، این سرویس دقیقا بدین منظور ایجاد شده است.

یکی از خدمات ارائه شده توسط «شرکت رایان ‌پی»، سرویس لینک پرداخت برای کسب‌وکارهای اینترنتی است، که در آن مشتری از طریق لینک ارسال شده، اطلاعات محصول/خدمت شما را مشاهده و سپس وجه مورد نظر برای خرید را پرداخت می‌‌کند. همچنین این امکان وجود دارد که صاحبان کسب‌وکار، به ازای هر یک از محصولات و خدمات خود، یک لینک پرداخت مجزا ایجاد کنند، که در آن عنوان محصول و قیمت مشخص شده باشد. با این قابلیت (قیمت ثابت)، دیگر نیاز به وارد کردن قیمت توسط مشتری نیست که این امر سبب کاهش خطای انسانی در زمان واریز می‌‌شود.

فرم پرداخت هر محصول قابل سفارشی‌سازی است و براساس نوع محصول/خدمات خود امکان ساخت فیلدهای سفارشی مانند : آدرس، ایمیل، کد پستی و …را دارد، بنابراین براساس نیاز خود سفارشات ثبت شده را در پنل مدیریتی مشاهده نمایید و به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه کنید.

ویژگی‌های لینک پرداخت رایان پی

کارمزد کمتر از هزینه کارت به کارت

تعیین مبلغ دلخواه یا ثابت برای جلوگیری از خطا پرداخت

کوتاه بودن لینک پرداخت

امکان قرار دادن کد تخفیف برای هر محصول یا جشنواره فروش

کسر کارمزد از مشتری

فعال و غیرغعال کردن لینک پرداخت (توقف کامل فروش)

نمایش اسم فروشگاه و لوگو شما

فعال و غیرفعال کردن لینک پرداخت هر محصول ( اتمام موجودی)

ایجاد بی‌نهایت محصول (خدمات)

ایجاد فیلدهای سفارشی

مبلغ دلخواه و ثابت

پرداخت مجزا هر محصول

توضیحات محصول

گالری تصاویر

اجباری یا اختیاری کردن فیلدها

لینک پرداخت محصول

ویژگی‌های پنل مدیریت لینک پرداخت

تنظیمات مدیریت محصول با لینک پرداخت

گزارش‌گیری از تراکنش‌ها

مشاهده لیست تسویه‌ها

مدیریت محصولات

مشاهده لیست تراکنش‌ها

فلیتر کردن جستجو

سرویس لینک پرداخت کاربردهای فراوانی دارد که هر کس بر اساس نیاز خود ‌می‌تواند برای دریافت وجه از آنها استفاده کند. در هر مکانی که امکان درج لینک وجود داشته باشد، امکان استفاده از این سرویس امکان‌‌پذیر خواهد بود تا فروش آنلاین خود را با پنل مدیریتی داشته باشید. در ادامه، برخی از کاربردهای پر‌‌استفاده لینک پرداخت، معرفی شده‌‌اند:

سایت

سایت‌‌های شرکتی و خدماتی که نیاز به فروشگاه آنلاین ندارند، با ساخت لینک پرداخت و درج دکمه در توضیحات خدمت/محصول، مشتری را به صفحه محصول و سپس درگاه پرداخت هدایت می‌‌کنند.

به طور مثال، سایت شرکتی که در زمینه «تبلیغات» فعالیت می‌‌کند و دارای چند پلن مختلف برای مشتریان خود است و نیاز به فروشگاه آنلاین ندارد؛ این شرکت می‌تواند به ازای هر پلن، یک لینک پرداخت ایجاد کند و آن را در انتهای هر پلن، برای پرداخت  آنلاین هزینه آن قرار دهد تا مشتری با کلیک بر روی دکمه پرداخت، هزینه پلن مربوطه را، از طریق درگاه اینترنتی، پرداخت کند.

website2

حمایت مالی

بسیاری از افراد دانش خود را به‌صورت رایگان، به‌‌صورت مقاله در سایت و اینترنت منتشر و در قبال آنها هیچ هزینه‌‌ای دریافت نمی‌‌کنند. این افراد می‌توانند گزینه‌‌ای را به‌‌عنوان حمایت مالی در سایت خود قرار دهند تا دنبال‌کنندگان، به‌‌پاس قدردانی از دانش و تلاش آنها، مبلغ دلخواه خود را از طریق درگاه بانکی واریز کنند. با ساخت لینک پرداخت و قرار دادن آن به‌عنوان حمایت مالی در سایت، کاربر به درگاه پرداخت متصل می‌‌شود.

حمایت مالی در آپارات

آپارات

آپارات یکی از پیشگامان پخش اینترنتی ویدیویی کشور است که قابلیت‌‌هایی به پخش زنده خود افزوده است تا بتوانید از پخش زنده درآمدزایی داشته باشید.

از مهم‌‌ترین امکانات لایو آپارات، پخش با کیفیت HD، بحث و تبادل نظر روی بخش زنده، امکان جدید بلیت‌‌فروشی و حمایت مالی است. حمایت مالی آپارات از طریق داشبورد در دسترس است و اگر شما آدرس لینک پرداخت ساخته شده خود را در بخش آدرس صفحه پرداخت آپارات قرار دهید، در زمان پخش زنده، این لینک برای مشاهده‌کنندگان لایو به نمایش در می‌‌آید تا در صورت تمایل، از شما حمایت مالی کنند. در واقع لینک پرداخت برای درگاه پرداخت استریم و دونیت نیز قابل استفاده است.

پرداخت شخصی

منظور از پرداخت شخصی، آن دسته از تراکنش‌‌های مالی‌‌ست که فرد برای امور شخصی خود انجام می‌دهد و لزوما مربوط به یک کسب و کار نیست.
گاهی پیش آمده است که شما می‌‌خواهید مبلغی را بنا به دلایلی، از فرد خاصی دریافت کنید و شخص مقابل برای واریز وجه با مشکلاتی مانند:

  • فراموشی رمز عبور اپ و اینترنت بانک،
  • استفاده از سقف روزانه،
  • عدم امکان مراجعه به عابر بانک،
  • مبلغ انتقال بیشتر از سقف بانکی
  • و …

روبرو بوده است. در چنین موقعیتی با ارائه لینک پرداخت، فرد موردنظر قادر خواهد بود با اتصال به درگاه شخصی شما، مبلغ خواسته شده را برای شما واریز کند.

شبکه اجتماعی اینستاگرام

درگاه پرداخت در اینستاگرام

اینستاگرام به‌‌‌عنوان یکی از شبکه‌‌‌های اجتماعی پرطرفدار در ایران، در دل خود کسب و کارهای زیادی را جا داده است که به فروش محصولات و خدمات می‌‌‌پردازند. صاحبان کسب و کار در اینستاگرام، برای دریافت وجه از مشتریان شماره کارت و حساب خود را ارسال می‌کنند که از نظر امنیتی کار درستی نیست. از سوی دیگر، با این روش، مشتری لازم است برای واریز هزینه محصول، از بانک به‌منظور انتقال وجه استفاده کند. این موضوع نیز وقفه کوتاهی در زمان پرداخت ایجاد می‌کند که ممکن است مشتری از خرید خود منصرف کند.

با ساخت لینک پرداخت رایان‌پی، صاحبان کسب‌و‌کار می‌‌توانند به‌‌جای ارسال شماره کارت، لینک پرداخت محصول مربوطه را ارسال کنند تا مشتری «به سرعت و سهولت» از طریق شبکه پرداخت شاپرک کشور، هزینه محصول را بپردازد.

همچنین با داشتن این سرویس مدیریت بهتری بر روی فروش محصولات و ثبت سفارشات خود خواهید داشت و فقط با ارسال لینک پرداخت هر محصول به مشتری، علاوه بر ارائه جزئیات بیشتر محصول و خدمات خود، فروش آنلاین را نیز در اختیار مشتریان خود قرار داده‌اید.

کانال‌‌های خصوصی تلگرام

تلگرام با امکانات گسترده‌‌ای که دارد، فراتر از یک پیام‌‌رسان عمل می‌‌کند. یکی از امکانات تلگرام، امکان ایجاد کانال است که بسیاری از کسب و کارها، برای اطلاع‌‌رسانی به مخاطبین خود، از آن استفاده می‌کنند. برخی کانال‌های خصوصی نیز برای عضویت و برخی برای تبلیغات هزینه دریافت می‌‌کنند. کانال‌هایی که در آنها خدماتی مانند ارائه مقالات به‌روز، تحلیل‌‌های بورسی، پادکست و‌…  ارائه می‌‌شود.

لینک پرداخت شاپرک، سرویسی مناسب برای ادمین‌های کانال‌های تلگرامی است تا بتوانند بدون ارسال اطلاعات شخصی و شماره کارت و حساب خود، هزینه عضویت یا فروش خدمات را دریافت کنند.

وبلاگ

وبلاگ بر‌خلاف سایت، به‌علت رایگان بودن، امکانات کمتری در اختیار هر کسب و کاری قرار می‌‌‌دهد و به همین خاطر، ایجاد فروشگاه در آن چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. از سوی دیگر می‌‌‌‌تواند فضایی برای معرفی خدمات و تجربیات به دیگران باشد، که به دلیل رایگان بودن و عدم نیاز به دانش فنی، بسیاری از افراد را به خود جذب می‌کند.

لینک پرداخت نیز بدون نیاز به دانش فنی، امکان استفاده از پرداخت آنلاین در وبلاگ‌ها را نیز فراهم کرده است و صاحبان کسب و کار می‌توانند پلن‌ها و خدمات خود را از این طریق به فروش برسانند.

مدیریت رایان پی

تنظیمات مدیریت محصول با لینک پرداخت

درج محصول یا خدمات

چه در زمان اضافه کردن محصولات و خدمات و چه پس از آن، در هنگام استفاده از لینک پرداخت، امکان درج اطلاعات قیمت، نام و توضیحات محصول/خدمت وجود دارد. با وارد کردن اطلاعات صحیح و ارسال لینک پرداخت، مشتری با اعتماد و آسودگی بیشتر از صحت کالاهای انتخاب شده، پرداخت را انجام خواهد داد.
شما می‌توانید بی‌نهایت محصول از طریق مدیریت محصولات با فیلدهای سفارشی ایجاد کنید و لینک محصول به همراه فرم پرداخت آن را برای مشتریان خود ارسال نمایید. لینک پرداخت رایان پی، فقط یک فرم پرداخت ساده نیست بلکه فروشگاه آنلاینی را در اختیار شما قرار می‌دهد که تمرکز آن بیشتر بر روی تسهیل پرداخت و ثبت سفارشات شما است.

کد تخفیف

یکی از کابردهای افزایش فروش، ارائه کد تخفیف و راه اندازی کمپین تبلغیاتی در مناسبت‌ها ویژه است، رایان پی باتوجه به نیازهای مشتریان خود، سرویس کد تخفیف را به سرویس لینک پرداخت خود افزوده است، شما می‌توانید بی‌نهایت کد تخفیف ایجاد نمایید.

ویژگی ‌کد تخفیف رایان پی :

  • کد تخفیف درصدی تا سقف معین
  • کد تخفیف با مبلغ ثابت
  • دسته بندی محصولات شامل کد تخفیف 
  • تاریخ شروع و پایین کد تخفیف

گزارشات

در بخش مدیریت رایان پی، گزارش و اطلاعات کافی در مورد نام و نام خانوادگی، مبلغ، تاریخ و… را مشاهده خواهید کرد تا از این طریق بتوانید مدیریت بهتری بر مشتریان و سفارش‌ها‌ داشته باشید. گزارشاتی از تراکنش‌های موفق و ناموفق خود خواهید داشت و همین طور گزارشاتی از فروش کل و فروش هر محصول خواهید داشت که کمک می‌کند برنامه ریزی بهتری برای فروش خود فراهم کنید. 

نحوه کارمزد و تسویه درگاه

کارمزد استفاده از درگاه پرداخت بصورت لینک مبلغ ثابت ۶۰۰ تومان می‌باشد که از هزینه کارت به کارت نیز کمتر است. این هزینه را صاحب کسب و کار یا مشتری پرداخت می‌کند، صاحبان کسب و کار در قیمت گذاری محصولات این موضوع را نیز باید در نظر بگیرند. مبلغ واریزی مشتریان شما، به کیف پولتان در بخش مدیریت درگاه رایان پی واریز می‌شود که بصورت روزانه و اتوماتیک به حساب تعیین شده شما واریز می‌گردد.

دریافت لینک پرداخت

برای دریافت سرویس لینک پرداخت از رایان پی، لازم است در گام نخست ثبت نام اولیه را انجام دهید، سپس با احراز هویت و بررسی کسب‌و‌کار شما توسط کارشناسان رایان پی، در کمتر از یک روز  کاری، سرویس لینک پرداخت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. هم اکنون ثبت نام کنید و از مزایای لینک پرداخت در کسب‌وکار خود لذت ببرید.

پیمایش به بالا