هدایت مستقیم کاربر به درگاه پرداخت در ووکامرس

برای داشتن تجربه کاربری بهتر و همچنین فروش آنلاین بیشتر، هرچه مسیر خرید کاربر به درگاه پرداخت را کوتاه کنیم، احتمال پرداخت آنلاین کاربر را افزایش داده‌ایم، در مقاله “ایجاد لینک خرید مستقیم در ووکامرس” هم توضیح داده‌ایم چگونه می‌توانید با حذف سبد خرید در ووکامرس، مشتری را به صفحه تسویه هدایت کنید. حال میخواهیم در این مقاله، فرم پرداخت قبل از صفحه پرداخت را حذف کنیم تا باز هم یکی از مراحل رسیدن مشتری به درگاه پرداخت را کاهش دهیم.

بیشتر افزونه های درگاه پرداخت برای ووکامرس، با گذر مشتری از صفحه تسویه حساب، فرم تایید پرداخت را نمایش می‌دهند، تا خریدار، مبلغ و برخی از اطلاعات سفارش خود را بررسی کند و بعد از تایید نهایی وارد صفحه درگاه پرداخت شود و با اطلاعات بانکی هزینه سفارش خود را پرداخت نماید.

فرم تایید پرداخت بعد از تسویه ووکامرس

خوشبختانه شرکت‌های ارائه دهنده درگاه به این موضوع توجه کرده‌اند و در تنظیمات افزونه درگاه پرداخت امکان هدایت مستقیم مشتری به صفحه درگاه پرداخت را قرار داده‌اند. در ادامه افزونه درگاه پرداخت رایان پی را بررسی می‌کنیم و آموزش و تنظیمات لازم برای هدایت مستقیم را شرح می‌دهیم.

برای وارد شدن به تنظیمات افزونه درگاه پرداخت ووکامرس، از طریق منو سمت راست وردپرس، بخش ووکامرس -> پیکیربندی را انتخاب نمایید. سپس وارد تب پرداخت شوید. در اینجا بر روی دکمه مدیریت درگاه پرداخت خود کلیک نمایید.

تنظیمات ووکامرس
تب پرداخت ووکامرس
تنظیمات درگاه پرداخت رایان پی

حال، وارد بخش تنظمیات افزونه درگاه پرداخت رایان پی شده اید، که مانند تصویر زیر می‌توانید، هدایت مستقیم مشتری به درگاه پرداخت را مشخص نمایید. در تظیمات با تیک زدن گزینه “هدایت مستقیم به درگاه”  مشتری بعد از صفحه تسویه در ووکامرس مستقیما به درگاه پرداخت هدایت خواهد شد و دیگر فرم پیش فاکتور را مشاهده نخواهد کرد.
در انتها فراموش نکنید که تنظیمات خود را ذخیره نمایید.

از اینکه همراه رایان پی هستید، از شما سپاس گزاریم، در صورت داشتن سوال و مشکل لطفا از بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا