parallax background
 

با معرفی مشتری کسب درآمد کنید!

به کمک سرویس همکاری در فروش (Affiliate Marketing)، شما به راحتی می‌توانید در بازاریابی خدمات و سرويس‌های رایان پی سهیم باشید و از 30 درصد درآمد ما بهره‌مند گردید.

طرح همکاری در فروش رایان پی برای هر شخصی که تصمیم دارد بدون هیچ‌گونه سرمایه‌ای و تنها با دسترسی به اینترنت درآمدزایی کند مناسب است. هیچ‌گونه محدودیتی برای عضویت و کسب درآمد افراد وجود ندارد و تنها نیازمندی آن گرفتن یک کد معرف از شرکت رایان پی است.

 

طرح همکاری در فروش

به کمک سرویس همکاری در فروش (Affiliate Marketing)، شما به راحتی می‌توانید در بازاریابی خدمات و سرويس‌های رایان پی سهیم باشید و از 30 درصد درآمد ما بهره‌مند گردید.

طرح همکاری در فروش رایان پی برای هر شخصی که تصمیم دارد بدون هیچ‌گونه سرمایه‌ای و تنها با دسترسی به اینترنت درآمدزایی کند مناسب است. هیچ‌گونه محدودیتی برای عضویت و کسب درآمد افراد وجود ندارد و تنها نیازمندی آن گرفتن یک کد معرف از شرکت رایان پی است.

در این طرح شما با معرفی صاحبین کسب و کار به رایان پی جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی ارائه شده توسط آن، می‌توانید از درآمد رایان پی سهمی داشته باشید. این درآمد از کارمزد کسر شده به ازاء هر یک از تراکنش‌های موفق ثبت شده از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و لینک پرداخت متعلق به پذیرندگان معرفی شده توسط شما تامین می‌گردد و پس از ثبت هر تراکنش موفق از این طریق، 30% از کارمزد کسر شده به شما تعلق خواهد گرفت.

ویژگی‌های طرح همکاری در فروش رایان پی

  • دریافت 3۰ درصد از کارمزدهای هر زیر مجموعه

  • ارائه گزارش ماهانه (ایمیل) از همکاری شما

مراحل شروع همکاری با رایان پی

مرحله اول - دریافت کد معرف

برای شروع فعالیت در طرح همکاری در فروش رایان پی، کافیست در فرم همکاری در فروش رایان پی ثبت نام کنید و کد معرف دریافت کنید.

مرحله دوم - اعلام کد معرف خود برای پذیرندگان زیرمجموعه

این کد را به پذیرندگان زیرمجموعه خود اعلام کنید تا هنگام ثبت درخواست دریافت درگاه / لینک پرداخت اینترنتی خود، کد معرف شما را وارد کنند. به این صورت تسهیم طرح همکاری در فروش به صورت خودکار و توسط سیستم انجام می‌شود.

مرحله سوم - تسویه حساب و دریافت پورسانت ماهانه

با عضویت هر پذیرنده با استفاده از کد معرف شما، 30 درصد از کارمزد تراکنش‌های موفق انجام شده توسط او بعنوان پورسانت به شما تعلق می‌گیرد و مجموع این مبالغ بصورت روزانه محاسبه و به حساب اعلام شده توسط شما، واریز می‌شود.

مرحله چهارم - گزارش تراکنش‌ها و محاسبه پورسانت

همزمان با انجام تسویه حساب در ابتدای هر ماه، گزارشی از پذیرندگان زیرمجموعه شما، تعداد و مبلغ تراکنش‌های ثبت شده توسط درگاه‌های ارائه شده به آنها، میزان کارمزد کسر شده به ازاء تراکنش‌ها و میزان مبلغ پورسانت دریافتی شما، ارائه می‌گردد.میزان کارمزدهای دریافتی از پذیرندگان به شرح ذیل می‌باشد

کارمزد درگاه اینترنتی رایان پی

در حال حاضر، پذیرندگان برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی به مدت دو هفته (30 تراکنش)، هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد. اما پس از این مدت (دو هفته ابتدایی پس از دریافت و فعال‌سازی درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی)، 1.5 درصد از مبلغ هر تراکنش انجام شده توسط درگاه پرداخت اینترنتی اختصاص داده شده به پذیرنده، تا سقف 8000 تومان به عنوان کارمزد در نظر گرفته خواهد شد.

یعنی به ازای تراکنش‌های ثبت شده با  مبلغ حداکثر 533 هزار تومان، میزان 1.5 درصد از مبلغ هر تراکنش و به ازای تراکنش‌های ثبت شده با مبالغ بیش‌تر از 533 هزار تومان، مبلغ ثابت 8000 تومان به عنوان کارمزد در نظر گرفته می‌شوند.

بعنوان مثال، اگر مبلغ 100 میلیون تومان از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شما پرداخت شود، به جای 1.5 درصد از این مبلغ (که معادل 1.500.000 هزار تومان می‌شود)، فقط 8 هزار تومان کارمزد کسر خواهد شد.

در نظر داشته باشید، کارمزد دریافتی از پذیرندگان اینترنتی معرفی شده در دو هفته اول پس از دریافت درگاه، رایگان می‌باشد. پس از این مدت 1.5 درصد کارمزد از آنها دریافت می‌شود که طبق قوانین و مقرراتی که در هنگام ثبت نام با پذیرفتن آن ثبت نام خود را کامل می‌کنید و همچنین توضیحات ارائه شده در این مستند (30% معرف و 70% رایان پی) بین معرف و بازاریاب تقسیم می‌شود.

کارمزد لینک پرداخت اینترنتی رایان‌پی

کارمزد استفاده از لینک پرداخت اینترنتی رایان پی به مبلغ ثابت 600 تومان به ازاء هر تراکنش موفق می‌باشد.

مانند درگاه پرداخت، 30 درصد از کارمزد تراکنش از طریق لینک پرداخت به عنوان سود مشارکت به شما تعلق می‌گیرد. یعنی به ازای هر تراکنش موفق با لینک پرداخت 180 تومان سود مشارکت شما خواهد شد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارمزد سرویس‌های پرداخت اینترنتی رایان پی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

محاسبه مبلغ درآمد انتظاری

در جدول زیر یکی از حالت‌های درآمدی طرح همکاری در فروش رایان پی (با در نظر گرفتن 30% پورسانت برای همکاران معرف از 1% کارمزد دریافتی بابت تراکنش‌های موفق ثبت شده) را مشاهده می‌کنید.

تعداد مشتری‌های جذب شده در یک ماه

میانگین تعداد تراکنش‌های موفق هر مشتری در یک ماه

میانگین مبلغ هر تراکنش موفق (ريال)

جمع مبلغ تراکنش‌های موفق در یک ماه (ريال)

میزان کل کارمزد در یک ماه (ريال)

سهم معرف در یک ماه (ريال)

10

500

3,000,000

15,000,000,000

225,000,000

67.500.000

در جدول زیر یکی از حالت‌های درآمدی طرح همکاری در فروش رایان پی (با در نظر گرفتن 30% پورسانت برای همکاران معرف از 1.5% کارمزد دریافتی بابت تراکنش‌های موفق ثبت شده) را مشاهده می‌کنید.

تعداد مشتری‌های جذب شده در یک ماه 10
میانگین تعداد تراکنش‌های موفق هر مشتری در یک ماه 500
میانگین مبلغ هر تراکنش موفق (ريال) 3,000,000
جمع مبلغ تراکنش‌های موفق در یک ماه (ريال) 15,000,000,000
میزان کل کارمزد در یک ماه (ريال) 150,000,000
سهم معرف در یک ماه (ريال) 45,000,000
سهم معرف در 6 ماه (در صورت معرفی ماهانه همین تعداد مشتری) (ريال) 945,000,000