معرفی خدمات B2B شرکت رایان‌پی

شرکت رایان‌پی از پرداخت‌‌یارهای معتبر داخل کشور به شمار می‌رود. رایان‌پی در زمینه‌های مختلفی از جمله ارائه‌ی درگاه پرداخت، لینک پرداخت، سیستم وفاداری مشتری و همچنین بسیاری خدمات b2b دیگر فعالیت دارد. تجربه‌های ارزنده‌ی رایان‌پی در مدیریت تراکنش‌های شرکت‌های بزرگی مانند ایرانسل، ملت و ... سطح کیفی خدمات این شرکت را تا حد استاندارد و قابل توجهی ارتقاء داده است. تیم فعال و پویای رایان‌پی با گردآوری مجموعه‌ای از خدمات جامع و کاربردی، کسب‌وکار شما را در مسیر رشد و توسعه یاری خواهد داد.

رایان‌پی به چه سازمان‌ها و شرکت‌هایی خدمات ارائه می‌کند؟

به طور کلی تمامی هلدینگ‌ها، سازمان‌های دولتی، سازمان‌های خصوصی، مارکت‌پلیس‌ها، نمایندگی‌ها، برنچ‌ها و ... می‌توانند از خدمات متنوع شرکت رایان‌پی استفاده کنند. رایان‌پی به تمام شرکت‌ها و سازمان‌های پذیرنده کمک می‌کند منابع مالی خود را بهتر مدیریت کنند، در هزینه‌های حسابداری صرفه‌جویی نمایند و سازکاری امن و سریع در سیستم مالی خود پدید آورند. اما این پایان ماجرا نیست؛ هنوز جزییات بسیاری از خدمات شرکت رایان‌پی باقی‌مانده که باید با آن‌ها آشنا شوید.

خدمات ما به شرکت‌ها

رایان پی خدمات زیر را در زمینه پرداخت به شرکت ها ارائه می‌دهد
web-design4

طراحی و دیزاین وبسایت و اپلیکیشن موبایل

رایان‌پی به شرکت‌ها، کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های مختلف در زمینه‌های تخصصی‌تری مانند طراحی و دیزاین وب‌سایت و ساخت و راه‌اندازی اپلیکیشن‌های موبایل، خدمات ارائه خواهد کرد. تیم حرفه‌ای رایان‌پی با تجربه‌‌ی کافی، در این زمینه خدمات تخصصی ارائه می‌نماید.
چک کردن مدارک5

احراز هویت مشتری‌های خود را به ما بسپارید

رایان‌پی بسترها و سیستم احراز هویت خود را بر مبنای قراردادهای هوشمند در اختیار شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی قرار خواهد داد که قصد انجام احراز هویت از مشتریان‌شان را دارند اما از سیستم لازم برای احراز هویت برخوردار نیستند.

رایان پی چگونه به شما کمک می‌کند

تیم فعال و پویای رایان‌پی با گردآوری مجموعه‌ای از خدمات جامع و کاربردی، کسب‌وکار شما را در مسیر رشد و توسعه یاری خواهد داد.
  • مدیریت بهتر تراکنش ‌ها

  • خدمات غیرحضوری

  • تسریع در امور مالی

  • افزایش مخاطب هدف

  • تجربه‌ی لذیذ افزایش فروش

  • زونکن‌ها را مرتب می‌کند

  • مشاور مالی با سرعت‌عمل بالا

درخواست همکاری B2B

همراه رایان پی باشید تا فرایند پرداخت و رشد کسب و کارتان تسهیل یابد و بتوانید بهترین را برای خود داشته باشید.

از طریق فرم، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، تا صمیمانه نیازمندی‌های شما و توانمندی‌های رایان پی را بررسی نماییم و بهترین راه حل را برای هر دو کسب‌وکار فراهم شود.

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.