کاربرد درگاه پرداخت در سالن های زیبایی

آشنایی با شیوه‌‌های نوین پرداخت

امروز اغلب کسب و کارهای کوچک و بزرگ که در طول روز تراکنش‌های مالی فراوانی دارند، از سرویس‌های متنوع پرداخت آنلاین استفاده می‌کنند. برای نمونه اگر شما صاحب یک مرکز زیبایی هستید، به دلیل داشتن تعداد مراجعین بالا، بهتر است کسب و کار خود را به سرویس لینک پرداخت مجهز کنید. این سرویس که یک شیوه‌ی جدید برای انجام تراکنش‌های مالی است می‌تواند هم فرآیند دریافت هزینه از مشتری را برای شما ساده‌تر کند و هم با قابلیت‌هایی که دارد کسب و کارتان را رونق بیش‌تری ببخشد. سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های مراقبت از پوست و مو همگی می‌توانند با استفاده از سرویس لینک پرداخت، شیوه‌های سنتی مانند دریافت وجه نقد و عملیات کارت به کارت را برای همیشه کنار بگذارند. پرداخت آنلاین علاوه‌بر این‌ها، در شرایط فعلی همه‌گیری کرونا، می‌تواند در حکم مانعی برای انتشار بیش‌تر بیماری از طریق جابه‌جایی پول نقد باشد. استفاده از سرویس لینک پرداخت در سالن‌های زیبایی که دارای تراکنش‌های مالی بالایی در روز می‌باشند، یک الزام جدی و بسیار مفید خواهد بود.

سازکار شیوه‌های نوین پرداخت آنلاین

سالن‌های زیبایی و کلینیک‌های مراقبت از پوست و مو که مراجعین زیادی در طول روز دارند، می‌توانند به سادگی و با مراجعه به سایت شرکت رایان پی، مراحل ثبت‌نام و درخواست این سرویس الکترونیکی را تکمیل کرده و در انتها یک لینک پرداخت مخصوص دریافت نمایند. بعد از آن شما به عنوان مدیر یک سالن زیبایی یا کلینیک پوست و مو، به جای دریافت وجه نقد از مشتریان و یا دادن شماره کارت بانکی به آن‌ها، لینک پرداخت مخصوص را در اختیارشان قرار می‌دهید. برای مثال می‌توانید این لینک را از طریق پیامک و یا یکی از پیام‌رسان‌های اینترنتی، برای مشتریان‌تان ارسال کنید. مشتریان نیز با لمس لینک مورد نظر، به سادگی وارد صفحه‌ی پرداخت شده و هزینه خدمات ارائه شده را به صورت آنلاین به حساب‌ شما واریز خواهند کرد. همچنین شما می‌توانید به جای ارسال لینک پرداخت، یک کد الکترونیکی از سایت دریافت کنید و سپس آن‌ را داخل سالن، در دسترس مراجعین قرار دهید. برای نمونه می‌توانید QR کد مخصوص را بر روی استندهای داخل سالن چاپ کرده و یا بچسبانید، تا مشتریان به سادگی و با اسکن کد مورد نظر توسط گوشی همراه‌شان، وارد صفحه‌ی پرداخت شوند و هزینه‌ی خدمات سالن را واریز نمایند.

بارکد درگاه پرداخت

امکانات و قابلیت‌های سرویس لینک پرداخت

علاوه‌بر سهولت انجام تراکنش‌های مالی، و امنیت بالایی که این شیوه‌ی پرداخت آنلاین برای مشتریان دارد، این سرویس برای صاحبان سالن‌‌های زیبایی و یا مدیران کلینیک‌های مراقبت از پوست و مو نیز، امکانات جنبی دیگری خواهد داشت. در ادامه برخی از این امکانات را به شکلی اجمالی شرح خواهیم داد:

قابلیت تسهیم: در سالن‌های زیبایی افراد مختلفی مشغول فعالیت هستند. عموما رابطه‌ی مالی این افراد با صاحب سالن زیبایی، به صورت درصدی است. سرویس لینک پرداخت با وجود قابلیت تسهیم، این امکان را فراهم می‌آورد که مبالغ واریزی توسط مشتری، بر اساس درصد از پیش تعیین شده، تفکیک شده و به صورت جداگانه به حساب شاغلین و صاحبان سالن واریز گردد.

جذب مشتری و پرداخت پورسانت: از آن‌جایی که لینک پرداخت امکان مدیریتی شفاف و ساده را در اختیار صاحبان سالن‌های زیبایی قرار می‌دهد، آن‌ها می‌توانند برای جذب مشتریان بیش‌تر، مبلغی را به عنوان پورسانت به کسانی اختصاص بدهند که برای سالن‌شان جذب مشتری خواهند کرد. سپس پورسانت مورد نظر را به صورت خودکار از طریق پنل مدیریتی لینک پرداخت به حساب این بازاریاب‌ها واریز نمایند.

مدیریت مالی آسان: لینک پرداخت قابلیت ارائه‌ی گزارش‌های طبقه‌بندی شده از تراکنش‌های روزانه و ماهیانه را دارد. این قابلیت می‌تواند به صاحبان سالن‌های زیبایی کمک کند، گردش مالی مجموعه‌ی خود را به خوبی زیر نظر گرفته و به تقویت آن بپردازند. همچنین این امکان مدیریت مالی که سرویس لینک‌ پرداخت ارائه می‌کند، سالن‌دارها را یاری می‌دهد تا بر اساس گزارش‌های دقیق، کارمندهایی با بازدهی بالاتر را به سادگی شناسایی نمایند.

گسترش فعالیت اقتصادی با لینک پرداخت

سرویس لینک پرداخت برای صاحبان سالن‌های زیبایی و کیلینیک‌های مراقبت از پوست و مو، علاوه‌بر این‌که مانند یک دستیار مالی عمل می‌کند، به کمک سهولت و امنیتی که در انجام تراکنش‌های مالی برای مشتریان فراهم می‌آورد، می‌تواند به رونق و گسترش کسب و کار سالن‌دارها بیافزاید. همچنین این امکان را نیز فراهم می‌آورد که شما به عنوان مدیر یک سالن زیبایی، بانکی از اطلاعات مشتریان خود در دسترس داشته باشید و از این طریق در بزنگاه‌های مختلف، با ارسال آیتم‌های مالی که در حکم کاتالوگ خدمات شما هستند، مشتریان را از تخفیف‌ها و خدمات تازه‌ی مجموعه‌ی خود باخبر نمایید. در پایان لازم به توضیح است که سرویس لینک پرداخت، دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد و شما می‌توانید همواره مشکلات و پرسش‌‌های احتمالی خود را به کمک پشتیبانی این سرویس برطرف سازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا