لینک پرداخت : ابزار مالی برای فریلنسرها

اکنون همه‌ی ما می‌دانیم که انقلاب صنعتی چگونه تعاریف جوامع گوناگون را از مفهومی به نام شغل دگرگون کرد. در واقع همکاری مدون و طولانی مدت با یک سازمان، کارخانه و یا هر نوع نهاد صنعتی دیگر، تعریف تازه‌ای بود که جوامع اروپایی از شغل افراد ارائه دادند. اگرچه در ابتدا احساس امنیت شغلی که این تعریف تازه برای افراد ایجاد کرده بود، کشش زیادی به همراه داشت، اما در دهه‌های اخیر دیگر کارکرد گذشته را نداشته است. از همین‌رو و در راستای کسب آزادی‌های شغلی، در یک دهه‌ی گذشته جریانی پدید آمد که در پی آن افراد می‌توانستند بدون تعهد مدون به یک شرکت یا سازمان به خصوص، به طور همزمان با چندین کارفرما در ارتباط باشند. این گروه که در اصطلاح به فریلنسرها مشهورند، اگرچه شغل ثابتی ندارند اما ممکن است فعالیتی چندین‌ برابر افراد شاغل در یک سازمان داشته باشند. فریلنسرها همواره با کارفرماهای گوناگونی در ارتباط‌ هستند و از این رو معمولا از درآمد مطلوب‌تری نیز برخوردارند. سرویس لینک پرداخت برای فریلنسرها، راه‌کارهایی ساده اما کاربردی را در جهت بهبود وضعیت پرداختی‌های این فعالان اقتصادی ایجاد خواهد کرد. از این رو در این مقاله تلاش می‌کنیم با معرفی جامعی از این سرویس فریلنسرها را ترغیب به استفاده از آن نماییم.

درخواست درگاه پرداخت

جای خالی لینک پرداخت روی میز فریلنسرها

پیش از معرفی مزایای سرویس لینک پرداخت برای فریلنسرها، ابتدا به این مطلب می‌پردازیم که اصولا چرا از نظر ما، فریلنسرها به چنین سرویسی نیاز خواهند داشت. از آن‌جا که فریلنسرها بنا به سازکار فعالیت‌شان با کارفرماهای متفاوتی به طور همزمان در ارتباط هستند، در موعدهای پرداخت حق الزحمه عموما با چالش‌هایی مواجه خواهند بود. برای نمونه واریزی‌های متنوع فریلنسرها بر اساس زمانبندی قراردادها، معمولا نیاز به پیگیری‌ دارد. چرا که کارفرماها نیز ممکن است همزمان با افراد زیادی در تعهد قراردادهای کاری باشند. از طرف دیگر بررسی میزان واریزی‌ها و مدیریت مالی این فرآیند نیز، خود نیاز به صرف زمان قابل توجهی خواهد داشت. سرویس لینک پرداخت امکانی را فراهم می‌آورد که فریلنسرها بتوانند از چالش‌های متداول مربوط به پرداخت حق‌الزحمه‌ی کاری خود به سادگی عبور کنند.

لینک پرداخت: مسیری نوین برای دریافت حق‌الزحمه

سرویس لینک پرداخت مسیری نوین و فراتر از دیگر مسیرهای مروادات مالی را به فریلنسرها پیشنهاد می‌کند.

لینک پرداخت در واقع یک نوع سرویس الکترونیکی است که فریلنسرها می‌توانند با دریافت آن از شرکت رایان پی به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر ارائه دهنده‌ی این سرویس، مراودات مالی خود با کارفرماهای‌شان را به شکلی مدون، سریع و امن انجام بدهند.به عبارت دیگر پس از این‌که شما به عنوان یکی از فریلنسرهای فعال لینک پرداخت مختص به خود را دریافت نمودید، می‌توانید در تمام کانال‌های ارتباطی خود که شما را به کارفرمایان متصل می‌کنند این لینک پرداخت را کارسازی کنید. در واقع با ارسال لینک پرداخت به طور مستقیم برای کارفرمایان و یا قرار دادن این لینک کوتاه در ایمیل‌های دریافت سفارش، مسیر تازه‌ی واریز مبالغ حق الزحمه‌ی خود را به کارفرماها معرفی می‌نمایید.

مزایای سرویس لینک پرداخت برای فریلنسرها

در این بخش به این مطلب می پردازیم که مزایا و امکانات ویژه‌ی سرویس لینک پرداخت برای فریلنسرها کدام است؟

صدور فاکتور آنلاین

صدور فاکتور آنلاین می‌تواند فعالیت شما را در قابی حرفه‌ای و شکیل به دست کارفرما برساند. در واقع کارفرما پس از آن‌که جزییات فعالیت شما را در فاکتور آنلاین مشاهده نمود، متقابلا به صورت آنلاین حق‌الزحمه‌ی شما را پرداخت خواهد کرد. این فرآیند علا‌وه‌بر ویژگی‌هایی چون سرعت، سهولت و امنیت که ذکر کرده‌ایم، به لحاظ نکات حرفه‌ای تجارت نیز حائز اهمیت است و تصویری حرفه‌ای‌تر از شما نزد کارفرمایان خواهد ساخت.

کد تخفیف

اگر از خلاقیت و کیفیت به عنوان دو تا از مهم‌ترین عناصر جذب مشتری بگذریم، عنصر با اهمیت سوم، میزان تخفیف‌های شما در بازار رقابتی حال حاضر خواهد بود. در واقع برای دریافت سفارش بیش‌تر ، لزوما نیاز است که از طریق سرویس لینک پرداخت یک کد تخفیف برای آیتم‌های مختلف فعالیت خود بسازید. از این طریق می‌توانید کمپین‌های متنوع تخفیف برگزار کرده و مشتری بیش‌تری جذب کنید. این امکان فوق‌العاده را سرویس لینک پرداخت در اختیار شما قرار می‌دهد.

ساختن آیتم مالی

فریلنسرها همچنین می‌توانند به کمک امکانات سرویس لینک پرداخت، توانمندی‌های خود را در قالب یک آیتم مالی صورتبندی کنند و آن را در اختیار کارفرماها قرار بدهند. این ویژگی نیز به کمک ارائه‌ی شفاف مختصات فعالیت فریلنسرها به کارفرماها، می‌تواند عاملی برای جذب سفارش کار بیش‌تر باشد.

مدیریت خودکار پرداخت‌ها

سرویس لینک پرداخت به فریلنسرها کمک‌ می‌کند تا با صدور فاکتورهای زمان‌بندی شده، پیگیری و دریافت مبالغ حق‌الزحمه از کارفرمایان را به صورت خودکار انجام بدهند. در حقیقت فریلنسرها به سادگی و با تعیین موعد پرداخت در فاکتورهای دوره‌‌ای خود، یک‌بار برای همیشه این فرآیند را مدیریت می‌کنند. از آن پس سرویس مذکور موعد هر پرداخت را یاداوری کرده و لینک‌پرداخت را به شکل خودکار برای کارفرمای مورد نظر ارسال می‌نماید. لابد شما هم با ما موافق هستید که این فرآیند خودکار سبب صرفه‌جویی انرژی و زمان شما خواهد شد و همچنین امور مربوطه نیز در نهایت دقت انجام خواهد گرفت.

چگونه یک لینک پرداخت دریافت کنید؟

اگر شما یکی از فریلنسرهای فعال امروزی هستید برای دریافت سرویس لینک پرداخت رایان پی باید مراحل ساده‌ی زیر را طی کنید:

شماره یک. اولین کاری که باید بکنید ثبت‌نام در سایت شرکت رایان پی است.

شماره دو. دومین اقدام شما این است که در راستای احراز هویت، مدارک مورد نیاز از جمله تصویر کارت ملی، شناسنامه و برگه‌ی احراز هویت‌تان را به سایت شرکت ارائه دهید.

شماره سه. حالا در مرحله‌ی بعدی باید صبور باشید تا کارشناسان شرکت رایان پی اطلاعات شما را بررسی کنند.

شماره چهار. در نهایت نیز باید از طریق لینک ساز، یک لینک پرداخت برای خودتان بسازید.

در واقع به همین سادگی و با گذر از این چهار مرحله‌ی بدیهی، شما یک لینک پرداخت دریافت خواهید کرد.

فریلنسرها می‌توانند به کمک امکانات سرویس لینک پرداخت، توانمندی‌های خود را در قالب یک آیتم مالی صورتبندی کنند و آن را در اختیار کارفرماها قرار بدهند. این ویژگی نیز به کمک ارائه‌ی شفاف مختصات فعالیت شما به کارفرماها، می‌تواند عاملی برای جذب سفارش بیش‌تر باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا