درگاه پرداخت ریالی برای ارزهای دیجیتال

دنیای رمزارزها دارای اصطلاحات گوناگون و سردرگم‌کننده‌ای است و روز به روز بر آن نیز افزوده می‌شود و به دلیل نوآوری و جوان بودن آن مفاهیم رمز ارزها برای مردم عادی نیز پیچیده‌تر شده است. استفاده از راهنما و مشاور ارزدیجیتال چه از نظر سرمایه گذاری، و چه از نظر خرید و فروش، بیشتر احساس می‌شود. در حال حاضر نیز استفاده از رمزارزها در زندگی روزمره بسیار کم است، ولی در آینده یکی از روش‌های خرید و پرداخت هزینه‌ها خواهد بود، به همین دلیل اگر به دنیای ارزهای دیجیتال میخواهید وارد شوید حتما دانش و نحوه عملکرد آن را یاد بگیرید که در آینده بتوانید به غیر سرمایه‌گذاری، خریدهای روزمره خود را به راحتی انجام دهید.

یادگیری اصطلاحات دنیای ارز دیجیتال و مهم‌تر از آن تجربه‌های گوناگون ممکن است، ضررهای مالی نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل مشاوره و راهنمایی گرفتن در بهتر عمل کردن شما کمک می‌کند، در ادامه چالش‌های که مشاوران ارزهای دیجیتال در ارائه خدمات با آن مواجه هستند را بررسی می‌کنیم و با معرفی خدمات رایان‌پی راه حلی برای رفع چالش‌ها ارائه شده است.

درگاه پرداخت برای سریع تر شدن کسب و کار مشاوران ارزدیجیتال

درخواست درگاه پرداخت

تبدیل ریال به ارز

بسیاری از مشاوران و اهل فن ارزهای دیجیتال، مشتریانی دارند که نیاز به خرید یا فروش ارز دیجیتال دارند، در واقع خریدار بصورت ریال به آنها پرداخت می‌کند و مشاوران، ارز درخواستی را تهیه و به فرد مورد نظر منتقل می‌کنند، و این فرایند می‌تواند برعکس باشد یعنی فروشنده ارز مورد نظر خود را منتقل می‌کند و در خواست ریال دارد. با توجه به اینکه مبالغ تراکنش‌ها بالا هستند، امکان انتقال ریال با روش‌های مانند کارت به کارت قابل انجام نمی‌باشد و همین موضوع باعث می‌شود، مشاوران برای مدیریت و دریافت ریال کمی با چالش روبرو شوند، برای حل این مشکل می‌توان از درگاه پرداخت بهره گرفت تا خریدار با استفاده از رمز پویا تا سقف 100 میلیون را به راحتی انتقال دهد و از طریق پنل مدیریتی و کیف پول خود متوجه واریزی انجام شده توسط خریدار شوند.

خرید و فروش بصورت واسط

برخی از مشاوران با توجه به روابطی که دارند، با خریدار و استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال در ارتباط هستند، و‌ می‌توانند ارز دیجتیال را از استخراج کننده تهیه و در اختیار خریدار قرار دهند، در این معامله مشاور تمایل دارد درگیر حساب و جابجایی انتقال نباشد و کارمزد کمی به دلیل این ارتباط برای خود داشته باشد. بدین ترتیب، خریدار هزینه خود را از طریق درگاه پرداخت، واریز می نماید و سپس کارمزد تعیین شده کسر و مابقی به حساب استخراج کننده واریز میگردد. این قابلیت نیز با استفاده از امکانات کیف پول رایان پی، صورت میگیرد. مشاور نیاز دارد، حساب شرکای خود و نحوه و درصد تقسیم را برای انجام تسهیم مبالغ دریافتی اعلائم نماید تا سیستم به طور اتوماتیک تسهیم و واریزی‌ها را انجام دهد.

تبدیل ارز به ریال

حال فرض کنیم، شخصی می‌خواهد ارزی که قبلا خریداری کرده به فروش برساند و در ازای آن ریال دریافت نماید، در این صورت ارز مورد نظر به کیف پول مشاور منتقل می‌شود و مشاور براساس دارایی خود در کیف پول رایان پی، درخواست واریز به خریدار می‌دهد و تسویه حساب از طریق رایان پی صورت می‌گیرد و براساس قرارداد کیف پول کارمزد تعیین شده نیز کسر می‌گردد.

زمان تسویه

به دلیل محدودیتی که در حال حاضر از سمت شاپرک و بانک مرکزی برای کلیه درگاه‌های پرداخت وجود دارد و تسویه مبالغ فقط در سیکل های شاپرکی صورت میگیرد، امکان پرداخت آنی وجود ندارد و زمان تسویه بر اساس سیکل شاپرک تعیین میگردد. با توجه به این محدودیت در زمان ارائه ارز به خریدار، مشاور یا از قبل این ارز را دارد و یا از طریق مبلغ ریالی در گردش خود ارز را تهیه و در اختیار خریدار قرار می‌دهد.

درگاه رایان پی برای رفع چالش تسویه آنی، راه حل‌هایی همکاری با بانک‌ها در حال پیاده سازی دارد که مشتری می‌تواند با داشتن حساب در بانک‌های طرف قرارد از خدمات تسویه حساب درون بانکی و بصورت آنی بهرمند شود.

تسهیم به چند حساب

یکی از محدودیت هایی که در صرافی‌ها برای خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارد، این است که حتما باید حساب به نام شخصی باشد که احراز هویت کرده است و به غیر از کارت و حساب‌های معرفی شده امکان خرید و فروش وجود ندارد، در صورتی که تمایل بیشتر مشاوران این است که پرداختی‌ها به چند حساب متفاوت آنها صورت گیرد. کیف پول رایان پی،این امکان را فراهم می‌کند که براساس قرارداد منعقده امکان تسهیم سهم بین شرکا و واریزی به چند حساب را داشته باشید.

ارائه درگاه به صرافی ارزهای دیجیتال

درگاه پرداخت صرافی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا