ما باور داریم کار در رایان پی فقط یک شغل نیست، یک هنر است!

فرصت همکاری با رایان پی

اگر در کنار تخصص، تجربه و مهارت، کار تیمی را خوب بلدید و علاقه‌ به یادگیری، جزء جدایی ناپذیر شماست، به ما بپیوندید. رایان پی میتواند خانه دوم شما باشد.

شغل یعنی چیزی که به آن مشغولیم و هنر یعنی خلق چیزی به یاد و به جا ماندنی؛ از این رو هنرمندها همواره از کار حرف می‌زنند و نه شغل.

از نظر یک هنرمند مشغول بودن افتخار نیست، کار کردن هنرمندانه افتخار است.

و یادمان نرود آن‌هایی که فقط مشغولند، می‌توانند با فرد دیگری که دنبال اشتغال است جایگزین ‌شوند. اما آن‌هایی که کار می‌کنند به سادگی قابل جایگزینی نیستند.

برای رسیدن به این هدف در گام اول نیاز است حال تک تک ما خوب باشد تا حس خوب و هنرمندانه ما به همکاران و مشتریان انتقال داده شود. فراهم بودن فضای امن، منظم و بدون تنش در کنار هنر شما، باعث رشد فردی و در نتیجه رشد تیم و در انتها باعث رشد رایان پی خواهد شد.

teamwork

اصول و فرهنگ کاری ما

در رایان پی همه اعضا اهداف، ارزش‌ها و باور‌های مشترک دارند که اولویت اول آن کمک به رشد تیم و مجموعه است.

مانند یک مهره حیاتی برای کسب موفقیت، باانگیزه و خلاقانه تلاش می‌کنند.

گفتمان با رعایت اصول احترام و اخلاق یکی از اصول اساسی رایان پی است. ما معتقدیم هیچ کس به تنهایی نمی‌تواند کامل باشد و از همه زوایا مشکلات و منافع تیم و مجموعه را ببنید، این هم فکری و کارگروهی ماست که باعث می‌شود، هنر و کار ما روز به روز ثمربخش‌تر شود و  به آنچه می‌خواهیم ما را نزدیک نماید، هیچ چیزی لذت بخش‌تر از رسیدن گروهی به یک هدف نیست.

اگر بخواهیم عصاره رایان پی را در ۶ کلمه بگوییم :  ۱.نظم ۲.گفتمان ۳.برنامه ریزی ۴.صداقت ۵.مسئولیت پذیری و ۶.احترام متقابل، اصول بنیادی ما هستند.

شما هم اگر این اصول برایتان ارزشمند است و باور دارید کاری که می‌کنید هنرمندانه است می‌توانید به رایان پی بپیوندید.

چرا با رایان پی همکاری کنید؟

ما معتقدیم مانند یک تیم کوهنوردی همه باید رشد کنیم و همراه هم به قله برسیم. برای همین مزایایی برای همه اعضا در نظر گرفته ایم.

امنیت شغلی و آرامش روانی

بسیار مشتاقیم تا با افراد همکاری بلندمدت داشته باشیم و در کنار هم پیشرفت کنیم. برای تحقق این امر محیطی آرام و بدور از تنش برای تمرکز بر روی ارتقای فردی و گروهی فراهم کرده ایم.

محیطی برای پیشرفت

در رایان پی همه ما هر روز نسبت به روز قبل چیزهای بیشتری یاد میگیریم و تخصص خودمان را عمیق تر می‌کنیم. به طوری که هیچ عضوی توانایی های لحظه ورودش به مجموعه با تخصص حالش قابل قیاس نیست.

اوقات فراغت و امکانات رفاهی

علاوه برداشتن روابط کاری، برای ارتباط بهتر و سازنده تر در کنارهم تفریحات دسته‌جمعی و فعالیت های فوق برنامه مانند جشن‌ و تولد و… برگزار می‌کنیم.

قدردانی و حمایت

اینجا هر کسی با خودش سنجیده می شود، رقابت منفی نداریم، زحمات‌ و فعالیت‌های افراد دیده می‌شود و قدردان تلاش‌های هر عضو هستیم.

خلاقیت و یادگیری

از خلاقیت، تغییر و به چالش کشیدن استقبال می‌کنیم، امکان رشد و افزایش سطح مهارت‌های فردی اجباری است بنابراین کلاس‌های آموزشی مختلف برای ارتقا کارکنان برگزار می‌کنیم.

پیمایش به بالا