مدیریت شارژ مجتمع تجاری و مراکز خرید با درگاه پرداخت

مدیریت در مجتمع‌های تجاری و مراکز خرید صرفا محدود به دریافت شارژ و مدیریت هزینه ها نخواهد بود، ولی یکی از چالش‌های اصلی مدیران مجتمع‌های تجاری-اداری، مالکین و مستاجرین شارژ و مدیریت هزینه‌ها است، روش‌های گوناگونی برای دریافت و پرداخت هزینه شارژ واحدهای مجتمع و حتی اجاره بها وجود دارد و نرم افزارهای تخصصی در زمینه مدیریت مجتمع‌های تجاری و اداری ایجاد شده است. درحال حاضر بهره برداری مجتمع تجاری به یکی از حوزه های تخصصی کسب و کار تبدیل شده است که ابزارها و نرم افزارهای تخصصی خود را نیز نیاز دارد. تیم رایان پی تلاش دارد تا مدیران محترم و اعضای هیات مدیره و در کل بهره برداران مجتمع های تجاری و مراکز خرید را در بالا بردن کیفیت اجرای وظایف و خدمات اشاره شده، در چگونگی انجام با روش ساده یاری نماید.

راه حلی ساده و بدون دانش زیاد برای دریافت شارژ ساختمان تجاری بصورت آنلاین استفاده از درگاه بصورت لینک پرداخت می‌باشد، به بیان دیگر، زمانی که مدیرساختمان میخواهد از مالکین شارژ ساختمان را دریافت کند، شماره کارت حساب ساختمان را به آنها ارسال می‌کنند و مالکیان با روش‌های موجود انتقال وجه را انجام می‌دهند، حال با استفاده از لینک پرداخت، دیگر نیاز به ارسال شماره کارت نیست، مالکین واحدهای تجاری با مراجعه به لینک پرداخت اختصاصی ساختمان، بصورت آنلاین با رمز پویا شارژ مغازه خود را آنلاین پرداخت خواهند کرد.

مزیت استفاده از لینک پرداخت در شارژ مجتمع تجاری مدیریت بهتر و تعیین مبالغ ثابت مختلف برای دسته بندی شارژهای متفاوت واحدها است. با دریافت لینک پرداخت، پنل مدیریتی نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که در آن جزئیات تراکنش مانند نام پرداخت کننده، تاریخ، مبلغ، و… مشخص است و مدیریت پاساژ با بررسی و گرقتن خروجی بصورت اکسل به راحتی می تواند تراکنش و پرداختی‌ها را مدیریت نماید.

ممکن است شما مبالغ شارژ متفاوتی برای واحدها‌ براساس متراژ، طبقه، میزان مصرف و … در نظر گرفته باشید، مدیریت مرکز خرید می‌تواند برای مبالغ ثابت در نظر گرفته لینک پرداخت مجزا از طریق پنل مدیریتی خود ایجاد کند و لینک مربوط به هر واحد را در اختیار مالک آن برای پرداخت قرار دهد. شما با یک لینک پرداخت می‌توانید بی نهایت لینک با مبالغ متفاوت ایجاد نمایید. در غیر این صورت امکان وارد کردن مبلغ توسط مالک یا مستاجر نیز وجود دارد.

لینک پرداخت برای شارژ ساختمان

برای دریافت درگاه بصورت لینک پرداخت، سه مرحله ثبت نام اولیه، احراز هویت، ساخت لینک پرداخت را انجام دهید. فرآیند دریافت لینک پرداخت ساده می‌باشد و با انجام آن کمتر از ۲ ساعت کاری لینک پرداخت فعال در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از طریق لینک زیر ثبت خود را انجام دهید.

تسویه و کارمزد

داشتن سرویس رایان پی بدون هزینه است، فقط زمانی که از سرویس استفاده شود، مبلغ 600 تومان به عنوان کارمزد از مبلغ تراکنش کسر می‌شود، لذا مدیران ساختمان باید در نظر بگیرند که هزینه کارمزد را به مبلغ شارژ خود در زمان ساخت لینک پرداخت اضافه کنند.

بعد از واریز شارژ واحد تجاری، مبلغ به کیف پول شما در پنل مدیریت رایان پی اضافه می‌گردد و بصورت روزانه و اتوماتیک به حساب تعیین شده واریز می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا