دریافت حق اشتراک فایلینگ‌های املاک با لینک پرداخت

املاکی‌های قدیمی تهران می‌گویند : اولین‌بار اوایل دهه‌ی هفتاد بوده که یک خانمی با ماشین شخصی خودش، یکی‌یکی می‌آمده سراغ دفاتر معاملات املاک و فایل خرید و فروش خانه‌ها را بر روی کاغذهای کپی شده به‌ دستشان می‌رسانده. این کار خدماتی که در واقع نخستین شرکت فایلینگ در تهران به شمار می‌آید، آن‌ وقت‌ها پدیده‌ی غریبی بوده، اما از همان شروع کار هم حسابی با اقبال مواجه شده است. امروزه در تهران که در هر کوچه و خیابانش بیش از هر کسب و کار دیگری انواع دفاتر املاک پیدا می‌شود، فایلینگ‌ها حسابی کار و کاسبی‌شان سکه شده. البته دیگر نیازی نیست با ماشین شخصی دوره بیافتند توی کوچه‌ و خیابان‌ها؛ حالا دیگر اغلب‌شان سایت و نرم‌افزار مخصوص به خودشان را دارند. خلاصه این‌که املاکی‌های تهران که تعدادشان از هزار هم بالا می‌زند، امروزه بلااستثنا، مشترک یک یا چند تا از این فایلینگ‌ها هستند. با این وصف حالا شما حساب کنید این شرکت‌های فایلینگ، در هر ماه با چه حجمی از واریزی حق اشتراکِ مشترکین‌شون مواجه می‌شوند. با توجه به تعداد بالای مشترکین و واریزی‌های ماهیانه‌‌ی هر کدام، به نظر می‌رسد استفاده از سرویس لینک پرداخت برای شرکت‌های فایلینگ یک‌ امر الزامی و واجب باشد. در ادامه به مزایای سرویس لینک پرداخت برای شرکت‌های فایلینگ اشاره خواهیم نمود.

چالش‌های شرکت‌های فایلینگ‌ برای دریافت حق اشتراک

شرکت‌های فایلینگ که در تهران فعالیت دارند، عموما دارای تعداد زیادی مشترک هستند. به طور معمول این شرکت‌ها برای دریافت حق اشتراک از مشترکین خود به دو شیوه‌ی سنتی عمل می‌کنند. شیوه‌ی اول اعزام روزانه‌ی یک کارمند به صورت حضوری در هر منطقه است. در واقع آن‌ها از این طریق و با ارائه‌ی رسید ماهیانه، حق اشتراک فایلینگ را از دفاتر املاک دریافت می‌کنند. اما از آن‌جایی که پرداخت مبلغ مورد نظر اصولا به عهده‌ی مدیر املاک است، در بسیاری مواقع کارمند شرکت‌های فایلینگ مجبور می‌شود چند نوبت به هر دفتر املاک مراجعه کند، تا بالاخره بتواند با مدیر املاک دیدار کرده و حق اشتراک را وصول نماید. شیوه‌ی دوم این شرکت‌های خدماتی نیز ارائه‌ی شماره‌‌ی کارت اعتباری صاحب امتیاز شرکت‌های فایلینگ در رسید ابتدایی قرارداد و یا قسمتی از نرم‌افزار فایلینگ می‌باشد. این شیوه نیز همچنان نیاز به پیگیری تلفنی و یادآوری موعدهای پرداخت دارد. حتی در مواقعی، از آن‌جا که مدیران املاک، معمولا پرداخت مبلغ حق اشتراک فایلینگ‌ها را فراموش می‌کنند، شرکت‌ها مجبور می‌شوند امکان دریافت فایل روزانه را برای آن دفتر املاک برای مدت محدودی مسدود نمایند، تا از این رهگذر مدیر املاک به صرافت بیافتد و برای پرداخت حق اشتراک اقدام کند. اما متاسفانه این اقدام ناچار هم البته بر خلاف اصول مشتری‌مداری است. امکانات و مزایایی ‌که سرویس لینک‌ پرداخت در اختیار شرکت‌های فایلینگ قرار می‌دهد، به سادگی قسمت عمده‌ای از معضلات دریافت حق اشتراک را از پیش روی این شرکت‌های خدماتی برخواهد داشت.

دریافت حق اشتراک با لینک پرداخت

لینک‌ پرداخت در واقع یک سرویس الکترونیکی برای انجام انواع تراکنش‌های مالی است. به طور مثال شما به عنوان مدیر یکی از شرکت‌های فایلینگ املاک تهران، به سادگی می‌توانید از طریق مراجعه به سایت شرکت‌های ارائه دهنده‌ی این سرویس؛ مانند شرکت رایان پی، لینک پرداخت دریافت نمایید. برای این منظور فقط کافی است مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را طی کنید. آن‌گاه پس از این‌که کارشناسان شرکت ارائه دهنده‌ی این سرویس، اطلاعات شناسایی و حساب بانکی شما را تایید نمودند، می‌توانید به سادگی از طریق لینک‌ساز یک لینک پرداخت مخصوص برای شرکت خود بسازید. از آن پس به جای مراجعه‌ی حضوری کارمندان و یا ارائه‌ی شماره‌ی کارت اعتباری به مشترکین‌تان، لینک پرداخت مخصوص شرکت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید. این سرویس نوین و پیشرفته امکانات و مزایای فوق‌العاده‌ای برای شما و مشترکین‌تان خواهد داشت که سبب می‌شود هر دو طرف به استفاده از آن ترغیب شوند.

درخواست درگاه پرداخت

مزایای سرویس لینک پرداخت

سرویس لینک پرداخت برای شرکت‌های فایلینگ املاک تهران مزایای فراوانی دارد؛ برای مثال امکان صدور فاکتور آنلاین که سبب خواهد شد مشترکین شما با صورت‌ حسابی حرفه‌ای، زمانبندی شده و شفاف روبرو باشند و همچنین امکان ایجاد کد تخفیف برای مشترکینی که پرداخت‌های یکجا و دوره‌ای دارند از جمله مزایای این سرویس خواهد بود. اما مهم‌ترین مزیت سرویس لینک پرداخت برای شرکت‌های فایلینگ امکان مدیریت تراکنش‌ها به شکل مدون و خودکار است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مدیریت آسان تراکنش‌های مشترکین

شرکت‌های خدماتی فایلینگ املاک در تهران دارای مشترکین متعددی هستند و از این رو سرویس لینک پرداخت از طریق امکانات پنل مدیریتی، این فضا را برای مدیران این شرکت‌ها ایجاد می‌کند که واریزی‌های تمام مشترکین خود را بر اساس زمانبندی‌های معین برنامه‌ریزی کرده و به کمک گزارش‌های آنلاین و طبقه‌بندی شده، مدیریتی آسان و دقیق بر تراکنش‌های مالی مشترکین خود داشته باشند.

امنیت و شفافیت دو ویژگی مهم لینک پرداخت

در نهایت باید به این نکته نیز اشاره نماییم که به طور قطع مشترکین یک شرکت فایلینگ پس از آگاهی از امکانات و ویژگی‌های سرویس لینک پرداخت، برای واریز حق اشتراک ماهیانه‌ی خود ترجیح خواهند داد این سرویس را جایگزین شیوه‌های پرداخت قبلی نمایند. امنیت و شفافیت تمام تراکنش‌ها در سرویس لینک‌ پرداخت، عاملی مهم در جلب رضایت مشترکین شرکت‌های فایلینگ املاک در تهران خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا