درگاه پرداخت برای دریافت اجاره خانه، ویلا و مغازه

به طور کلی یکی از دغدغه‌های همیشگی ملّاکان بزرگ و کوچک، ایجاد مدیریتی بهینه بر دخل و خرج‌های املاک‌شان بوده است. آن‌ها همواره با چالش‌های متعددی در این‌باره مواجه بوده‌اند. مثلا پیش‌ترها که صاحبان املاک تجاری و مسکونی مباشر استخدام می‌کردند تا امورات مربوط به دخل و خرج املاک‌شان را رفع و رجوع کند، صداقت و توانایی آن مباشر دغدغه‌ی اصلی کارفرماها می‌شد.

تصور کنید صاحب پاساژی با دویست واحد تجاری و یا مالک یک برج مسکونی و یا کسانی که املاک تفریحی و پلاژهای سفری دارند، و از قضا همه‌ی آن‌ها را نیز به طور سالیانه و ماهیانه اجاره می‌دهند، برای رصد کردن دقیق مراودات مالی مربوط به اجاره‌بها و امثالهم با چه حجم وسیعی از داده‌های ماهیانه روبرو خواهند بود. امکان تهیه گزارش از ورودی‌ها و خروجی‌های مالی این واحدهای تجاری و بررسی مدون آن‌ها کار دشواری به نظر می‌رسد. امروزه اگرچه سرویس‌هایی مانند پرداخت‌های کارت به کارت و دستگاه‌های کارتخوان در اغلب موارد جانشین شیوه‌های سنتی‌تر شده است،

همچنان تهیه‌ی گزارش و رصد این پرداختی‌ها امری دشوار برای ملاکان و مباشران اقتصادی آن‌ها به شمار می‌رود. در مقاله پیش رو تلاش می‌کنیم به شکلی اجمالی نقش سرویس لینک پرداخت در مرتفع نمودن این مشکل صاحبان املاک را تشریح کنیم.

آشنایی با یک مباشر حرفه‌ای

همان‌طور که گفته شد، شما صاحبان املاک تجاری و مسکونی که به اصطلاح به عنوان مَلّاکان شهر شناخته می‌شوید، همواره در مدیریت مدون املاک اجاره‌ای خود با حجم وسیعی از داده‌های ماهیانه و سالیانه روبرو هستید. مدیریت این حجم از داده‌ها و تهیه‌ی گزارشی که بتواند به شکلی شفاف و در عین حال ساده، شما را همواره در جریان امورات متصل به واریزی‌های مستاجرین قرار بدهد اکنون به کمک سرویس لینک پرداخت امکان‌پذیر شده است. در واقع شما به عنوان یکی از صاحبان املاک استیجاری با دریافت لینک پرداخت از شرکت رایان‌پی به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر ارائه دهنده‌ی این سرویس، مباشری الکترونیکی را به استخدام خود در می‌آورید که در صداقت و توانایی قابل قیاس با مباشرین سنتی نخواهد بود. شما از این طریق به سادگی می‌توانید معضلی دیرپا را از پیش‌ روی خود بردارید. برای آشنایی بیش‌تر با چگونگی دریافت این سرویس و البته سازکار آن به ادامه مقاله توجه فرمایید.

مراحل دریافت لینک پرداخت رایان‌ پی

به طور کلی اگر شما به عنوان صاحب املاک تجاری و مسکونی استیجاری قصد دریافت یک لینک پرداخت را داشته باشید، پس از این‌که شرکت رایان‌پی را به عنوان شرکت ارائه دهنده‌ی این سرویس انتخاب کردید، به سادگی و با طی مراحلی می‌توانید لینک پرداخت مورد نظرتان را دریافت کرده و از امکانات این سرویس برای رفع معضل اشاره شده بهرمند شوید. در ادامه مراحل ساده‌ی دریافت لینک پرداخت از شرکت رایان‌پی را شرح خواهیم داد.

درخواست درگاه پرداخت

گام اول: نخستین گام این فرآیند، ثبت نام اولیه درسایت رایان پی است.

گام دوم: گام بعدی اقدام برای احراز هویت نام دارد که با ارسال مدارک مورد نیاز شامل تصویر کارت ملی و شناسنامه و تصویر برگه‌ی احراز هویت انجام می‌پذیرد.

گام سوم: این مرحله نیز به بررسی و تایید جایگاه تجاری شما به عنوان یکی از صاحبان املاک استیجاری مربوط می‌شود که توسط کارشناسان شرکت رایان پی انجام می‌پذیرد.

گام چهارم: اقدام نهایی شما برای دریافت این سرویس، ساخت لینک پرداخت از طریق لینک‌ساز خواهد بود.

از خانه، املاک‌ات را مدیریت کن

در این بخش بهتر است ابتدا تعریف خلاصه و ساده‌ای از لینک پرداخت و اصولا سازکار آن ارائه بدهیم. لینک پرداخت در واقع یک سرویس الکترونیکی است که مسیری ساده را برای مراودات مالی ایجاد می‌کند. اگر شما به عنوان یکی از صاحبان املاک استیجاری لینک پرداخت داشته باشید، به سادگی می‌توانید از طریق ارسال آن برای مستاجرین خود از آن‌ها بخواهید اجاره‌بهای ماهیانه را به حساب شما واریز نمایند. اما این سرویس چه ویژگی‌های منحصربفردی دارد؟ علاوه‌بر امنیت، سهولت و سرعت پرداخت شاید مهم‌ترین ویژگی سرویس لینک پرداخت برای صاحبان املاک استیجاری امکان مدیریت تراکنش‌ها در بستری روشن و کاربردی است.

پس از آن‌که شما لینک پرداخت رایان پی را با طی مراحل یاد شده دریافت کردید، با ورود به پنل مدیریتی این سرویس می‌توانید گزارش‌هایی شفاف و دارای جزییات از تراکنش‌های انجام شده را مشاهده کنید. در حقیقت پنل مدیریت لینک ‌پرداخت در حکم همان مباشر سنتی عمل می‌کند و با ارائه‌ی انواع گزارش‌های مورد نیاز، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که واریزهای مستاجرین خود را با جزییات و در دسته‌بندی مشخصی رصد کنید. از این طریق همواره اطلاعات طبقه‌بندی شده‌‌ای در این‌باره در دسترس شما خواهد بود و همین نکته تا حد زیادی تدوین حساب و کتاب‌ها را برای‌تان آسان خواهد نمود. علاوه‌بر آن شما می‌توانید از همین طریق بیلانی از درآمدهای ماهیانه و سالیانه‌ی خود تهیه کنید و سرمایه‌‌ی جاری در این نوع فعالیت اقتصادی را به خوبی زیر نظر گرفته و به شکلی کاربردی مدیریت نمایید.

سخن پایانی

در پایان این مقاله باید این نکته را نیز اضافه کنیم که شرکت رایان پی به شرط گذراندن مراحل یاد شده، محدودیتی برای ارائه‌ی سرویس لینک پرداخت به افراد گوناگون ندارد. به عبارت دیگر لینک پرداخت سرویسی مختص به صاحبان پاساژهای بزرگ تجاری و یا برج‌های مسکونی و غیره نیست. برای مثال کسی که یک ویلای لب ساحل دارد و در بزنگاه‌های خاصی این ویلا را به مسافرین اجاره می‌دهد نیز می‌تواند برای دریافت اجاره‌بهای خود یک لینک پرداخت داشته باشد. در حقیقت صاحبان پلاژهای تفریحی، هتل‌ها و دیگر کسانی که فعالیت اقتصادی‌‌شان به شکلی متصل به پرداخت اجاره‌بهای مستاجرین است، از جمله کاربران سرویس لینک پرداخت به شمار می‌آیند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا