شیوه نوین پرداخت شهریه مدرسه و سرویس مدارس با درگاه پرداخت

در این مقاله تلاش می‌کنیم به کاربردها و امتیازات استفاده از لینک پرداخت در مدارس مانند پرداخت شهریه مدرسه و سرویس مدارس بپردازیم. در واقع با شرح مختصر اما روشنی از مزایای داشتن لینک پرداخت، از مدیران و معلمان مدارس دعوت می‌کنیم هر چه سریع‌تر برای دریافت درگاه پرداخت از شرکت رایان‌پی به عنوان یکی از ارائه دهندگان این نوع سرویس اقدام کرده و از مزایای بسیار مفید این سرویس که جزییات آن را شرح خواهیم داد بهرمند شوند.

درخواست درگاه پرداخت برای مدارس

اگر شرایط و فرایند مالی خاصی مد نظر شما است، می‌توانید با رایان پی در ارتباط باشید تا با راهنمایی صمیمانه و بررسی نیازهای شما راهکاری مناسب به شما ارائه دهیم.

مقدمه

دوره‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم، دوره‌ی وداع با اسکناس است. امروزه دیگر چیزی به عنوان پول نقد وجود ندارد و مفهوم پول کم‌کم تبدیل به یک عدد غیرقابل لمس شده است. اسکناس‌ها اگرچه هنوز زنده‌اند اما کم‌تر دست ما به‌شان می‌رسد. حالا دیگر عددها جایگزین پول شده‌اند و به کمک مسیرهای الکترونیکی از حساب ما خارج و به حساب دیگران واریز می‌شوند.

یک فرآیند عجیب که تغییرات بزرگی در زندگی ما ایجاد کرده است. با این وصف علاوه‌بر این‌که با چنین شیوه‌هایی دیگر نیازی به حمل مبالغ بزرگ و کوچک پول نقد نداریم، خیال‌مان راحت است که امنیت مراودات مالی ما همواره برقرار خواهد بود. همچنین سرعت و سهولت استفاده از مسیرهای جدید الکترونیکی مثل درگاه‌ها و لینک‌های پرداخت، ویژگی‌های دیگری است که سبب می‌شود هر روزه بیش‌تر و بیش‌تر از اسکناس‌ها و دردسرهای‌شان فاصله بگیریم.

خوشبختانه استفاده از انواع درگاه پرداخت امروزه برای تمام افراد حقیقی و حقوقی امکان پذیر است. هیچ محدودیت خاصی در این زمینه وجود ندارد و ناگزیر به زودی تمام مردم در هر جایگاهی که هستند ترجیح خواهند مراودات مالی خود را از طریق پرداخت آنلاین انجام بدهند. دوران همه‌گیری ویروس کرونا نیز سرعت تمایل مردم به سمت استفاده از این امکان را افزایش داده است. مدیران مدارس هم برای مدیریت مالی بهتر و ساده کردن فرایند پرداخت شهریه مدرسه و سرویس، به استفاده از فین‌تک و روش‌های نوین رو آورده‌اند

پنل سامانه پرداخت شهریه مدرسه با درگاه پرداخت

درگاه پرداخت دستیار مالی مدیران مدارس

اندکی درباره‌ ویژگی‌های متنوع استفاده از درگاه آنلاین برای پرداخت شهریه مدرسه سخن بگوییم. اصولا چه ویژگی‌هایی سبب می‌شود یک‌ مدیر مدرسه این سرویس را جایگزین دستگاه کارتخوان و یا دریافت وجه نقد نماید؟ علاوه بر سهولت و امنیت بالای درگاه پرداخت و امکان اشتراک‌گذاری این لینک به ساده‌ترین شکل ممکن برای اولیا دانش‌آموزان، ویژگی‌های دیگری مانند تسویه خودکار روزانه بر طبق سیکل شاپرک، امکان ایجاد فاکتور آنلاین، درج لوگو و نام مدرسه مورد نظر در صفحه‌ پرداخت، اتصال به چهار درگاه مستقیم psp و دریافت کمترین کارمزد توسط رایان‌پی شرکت ارائه دهنده این سرویس از جمله عوامل قابل توجه برای توجیه راه‌اندازی سرویس درگاه پرداخت در مدارس می‌باشد.

  • تسویه روزانه
  • ایجاد فاکتور آنلاین
  • تسهیم و تسویه با افراد ذی‌نفع (معلمان، راننده سرویس و..)
  • درج لوگو مدرسه
  • ایجاد خدمات پرداخت متفاوت
  • تعیین کارمزد با پلن‌های متفاوت
  • پنل مدیریتی برای تراکنش‌ها

شیوه‌های نوین برای پرداخت شهریه مدرسه

به عنوان مدیر یک مدرسه آیا این جملات برای شما آشناست: “پول لباس‌ها را بیاورید!” ” بعضی ازدانش‌آموزها شهریه‌‌شان را هنوز نیاورده‌اند!” “بعضی از شماها هنوز پول کتاب‌های درسی را به صندوق مدرسه تحویل نداده‌اید!” این‌ جملات می‌توانند دغدغه و دردسر جدی شما به عنوان مدیر و یا عضوی از اولیای یک مدرسه باشند.

گرفتاری‌های روزمره‌ی اولیای دانش‌آموزان و بدقولی‌های آن‌ها در پرداخت هزینه‌های روتین مدرسه از یک طرف و همچنین شرایط ویژه‌ای که همه‌گیری ویروس کرونا در دو سال اخیر به وجود آورده است از طرف دیگر، سبب شده مدیران مدارس غیر دولتی و حتی در موارد بسیاری اولیای مدارس دولتی برای دریافت هزینه‌ها و شهریه‌های رایج خود گرفتار مشکلات زیادی باشند.

دانش‌آموزان در طول این سال‌های کرونا معمولا پای‌شان به مدرسه باز نمی‌شود و اولیای آن‌ها نیز به همان نسبت ارتباط فیزیکی با مدرسه ندارند. همین عامل نیز دست مدیران مدارس را از اولیا دورتر و دورتر کرده و وصول هزینه‌ها را برای آن‌ها سخت‌تر. با این وصف ما به دنبال پاسخ این پرسش هستیم: به راستی چه راه‌حلی می‌تواند این معضل مدارس را برطرف کند؟ برای آشنایی بیشتر با امکانات منحصربفرد و ویژگی‌های این سرویس، مدیران مدارس و یا معلمان می‌توانند با دریافت درگاه پرداخت از شرکت رایان‌پی، برای مدتی استفاده از این سرویس را تجربه نمایند. در این صورت به شکلی عملی و قابل لمس با ویژگی‌های این نوع سرویس آشنا خواهند شد.

شهریه‌ات را از خانه واریز کن

بهترین گزینه برای عبور از معضل بیان شده استفاده‌ از درگاه پرداخت الکترونیکی ا‌ست. تدریس آنلاین توسط معلمان، حضور آنلاین دانش‌آموزان سر کلاس‌های درس، همگی ارمغان ویروس کرونا بودند. اما علاوه بر آن، اکنون مقتضیات دیگری سبب شده است نوبت به پرداخت آنلاین شهریه و سرویس مدارس توسط اولیا برسد. سازکار ساده و بسیار کاربردی بهرمندی از درگاه پرداخت و فراهم شدن امکانِ پرداخت آنلاین، به طور قطع به شکل توامان هم مورد استقبال مدیران خواهد بود و هم مورد تایید اولیای دانش‌آموزان.

در حقیقت با استفاده از درگاه پرداخت مدیران مدرسه می‌توانند برای دریافت هزینه‌های معمول مدرسه از جمله، شهریه‌های ماهانه و سالانه، شهریه‌ی سرویس‌ها، هزینه‌ی اردوهای احتمالی و جشن‌ها و مراسمات از طریق درگاه پرداخت اقدام به دریافت مبالغ از اولیای دانش‌اموزان نمایند. البته نباید گمان ببریم که استفاده از لینک پرداخت امکانی منحصر به دوران همه‌گیری کرونا است.

درگاه پرداخت در طول سال‌های عادی پیش رو نیز می‌تواند بهترین گزینه برای ایجاد مسیری امن و سهل میان مدیران مدارس و اولیای دانش‌آموزان باشد. همچنین معلم‌ها نیز به سادگی می‌توانند از این امکان بهترین استفاده را ببرند و به طور مثال برای دریافت شهریه‌ کلاس‌های خصوصی خود لینک پرداخت مخصوص را در اختیار دانش‌آموزان قرار بدهند.

فرم پرداخت برای مدارس

یک درگاه پرداخت برای مدرسه بساز

با وصفی که از ویژگی‌های داشتن درگاه پرداخت و نکات مثبت آن در مورد پرداخت شهریه مدرسه گفته شد، حالا به شکلی اجمالی چگونگی ایجاد لینک پرداخت را شرح خواهیم داد. اگر شما مدیر یک مدرسه هستید و یا معلمی فعال که کلاس‌های متنوع خصوصی برگزار می‌کند، شرکت رایان‌پی پس از طی مراحل ساده‌ای، یک لینک پرداخت در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به وسیله‌ی آن، هزینه‌ها و شهریه‌های رایج را از اولیای دانش‌آموزان را به صورت آنلاین دریافت کنید.

مراحل دریافت درگاه پرداخت

یک. در اولین گام متقاضی اقدام به ثبت‌نام در سایت رایان‌پی به عنوان شرکت ارائه دهنده‌ی لینک پرداخت می‌نماید.

دو. این مرحله‌ مربوط به احراز هویت و بررسی درخواست متقاضی می‌باشد. با اپلود مدارک مانند کارت ملی و تصویر احراز هویت فرآیند ثبت‌نام متقاضی تمام شده است و کارشناسان رایان‌‌پی پس از بررسی مدارک و اطلاعات متقاضی، درخواست‌‌ او را برای تایید نهایی به شاپرک ارسال خواهند کرد.

سه . متقاضی دریافت لینک پرداخت رایان‌پی، در مرحله‌ی سوم، باید به بخش لینک ساز رفته، و براساس نیاز، لینک پرداخت مربوط را ایجاد کند.

چهار. در مرحله‌ چهار که آخرین مرحله در این فرآیند ساده می‌باشد نیز متقاضی لینک پرداخت را کپی کرده و به اولیا برای پرداخت ارسال نماید.

در این لحظه و به همین سادگی، متقاضی ما دارای یک لینک پرداخت خواهد بود. یادمان نرود که شیوه‌ی دریافت و استفاده از لینک پرداخت در نهایت سادگی انجام می پذیرد.

در آخر نیز شما به عنوان مدیر مدرسه و یا معلمی فعال، به سادگی می‌توانید پس از انجام فرآیند ثبت‌نام در سایت شرکت رایان‌پی که یکی از معتبرترین ارائه دهندگان درگاه پرداخت می‌باشد، لینک پرداخت خود را ایجاد کنید و پس از آن با انتخاب گزینه ارسالِ لینک پرداخت به سادگی لینک پرداخت را برای واریز هزینه‌ها به شماره موبایل اولیای دانش‌آموزان خود ارسال نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا