ساخت درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک

شاپرک

برای درک بهتر سامانه شاپرک، ماموریت و هدف تشکیل این سامانه در ایران را بررسی می‌کنیم، شاپرک با هدف کنترل و تخصیص بهینه منابع در صنعت پرداخت کشور از تاریخ 12 اسفند 98 براساس چارچوب شورای پول و اعتبار ایجاد گردیده است. ماموریت این سامانه تنظیم مقررات و توسعه راهبردی زیرساخت‌های شبکه پرداخت و خدمات مالی تا فعالیت فناوران مالی را تسهیل نماید. همه پرداخت‌های آنلاین به نوعی درگاه پرداخت اینترتی شاپرک هستند زیرا از بستر شاپرک استفاده می‌کنند.

اگر نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک دارید، از طریق فرم زیر می‌توانید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، یا با ما در ارتباط باشید تا شما را صمیمانه راهنمایی کنیم.

اهداف راهبردی شاپرک

از مهم‌ترین اهدافی که سامانه شاپرک در پی تحقق و انجام است به شرح زیر است :

  • ارتقاء کیفیت تنظیم گری، امنیت و تطبیق
  • توسعه‌ی نظارت هوشمند
  • تقویت بسترهای توسعه و نوآوری
  • توسعه‌ی مشارکت‌ها و فرصت‌های خلق ارزش در ایران
  • توسعه‌ی  سرمایه انسانی و قابلیت های راهبردی شرکت

پشتیبانی شاپرک

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با سامانه شاپرک ارتباط برقرار نمایید :

  • تلفن : 02175105000
  • ایمیل :  info@shaparak.ir
  • آدرس : تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، ابتدای خیابان شهید شاه نظری، کوچه دوم، پلاک 41

درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک

همان طور که از ماموریت شاپرک متوجه شدید، وظیفه تامین امنیت، زیرساخت پرداخت و نظارت بر شبکه پرداخت را دارا می‌باشد، به همین دلیل سامانه شاپرک هیچ درگاه پرداختی ارائه نمی‌کند!

درگاه پرداخت توسط شرکت‌های psp ارائه و تحت نظر شاپرک است. شما برای دریافت و ساخت درگاه پرداخت باید به شرکت‌های psp یا شرکت‌های پرداخت یار مراجعه نمایید. شرکت‌های پرداخت یار با ارائه خدمات بهتر و راحتر بوجود آمده‌اند که با شرکت‌های psp قرارداد دارند.

از انجایی که شاپرک زیرساخت و بستری برای شبکه پرداخت در ایران است، در زمان خرید اینترنتی و مراجعه صفحه پرداخت، لوگو و زیر دامنه ای از شاپرک را مشاهده می‌کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک به پرداخت

برای مشاهده اسامی و لیست شرکت‌های ارائه دهنده درگاه پرداخت و مقایسه آنها به مقاله بهترین درگاه پرداخت اینترنتی مراجعه نمایید.

ساخت درگاه پرداخت اینترنتی بر بستر شاپرک

برای ساخت درگاه پرداخت، در گام اول نیاز است، درخواست درگاه پرداخت خود را در یکی از شرکت‌های ارائه درگاه پرداخت ثبت نمایید، بدین منظور در ادامه فرایند دریافت درگاه پرداخت از شرکت پرداخت یاری رایان پی شرح داده شده است.

در گام نخست به سایت رایان پی، صفحه درخواست درگاه پرداخت مراجعه نمایید، فرم اولیه را با اطلاعات و نیازی که دارید پر نمایید.

در مرحله دوم، شما وارد صفحه احراز هویت می‌شوید که لازم است تصویر کارت ملی، تصویر شناسنامه و تصویر احراز هویت (عکس خودتون به همراه کارت ملی) را آپلود نمایید.

در مرحله سوم اطلاعات از کسب و کار و مجوزهای کسب و کار خود را باید ارائه دهید. در این مرحله ثبت نام شما به پایان می‌رسد.

بعد از انجام مراحل بالا، کارشناسان رایان پی برای تکمیل مراحل احراز هویت با شما تماس میگیرند و بعد از تایید اطلاعات درگاه برای شما ارسال می‌گردد. اکنون شما دارای درگاه پرداخت اینترنتی بر بستر شاپرک خواهید داشت!

ساخت درگاه پرداخت برای سایت

بعد از دریافت درگاه پرداخت، نیاز است که ارتباط سایت با شاپرک ایجاد شود، اگر سایت شما وردپرسی باشد، به راحتی با نصب افزونه مربوطه و تنظیمات آن، سایت خود را به راحتی به درگاه پرداخت در بستر شاپرک متصل نمایید. اگر سایت شما بصورت اختصاصی پیاده شده باشد، به ناچار مجبور هستید با یک برنامه نویس و طراح سایت صحبت کنید تا ارتباط سایت شما و سامانه شاپرک را پیاده سازی کند.

اگر نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک دارید، از طریق فرم زیر می‌توانید درخواست خود را برای ما ارسال نمایید، یا با ما در ارتباط باشید تا شما را صمیمانه راهنمایی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا