راهکاری برای دریافت هزینه در انجمن‌های آموزشی

نهادهای آموزشی همواره دارای انجمن‌های گوناگونی هستند که دوره‌های متنوعی را برگزار می‌کنند. به طور مثال دانشگاه‌ به عنوان مهم‌ترین نهاد آموزشی، دارای انجمن‌های مختلفی است که هر کدام دوره‌های آموزشی و گردهمایی‌های مخصوص به خود را برگزار می‌کنند. این انجمن‌ها می‌توانند در قالب‌های مختلفی مانند انجمن‌‌های بسیج دانشجویی، انجمن‌های هلال‌احمر و انواعی دیگر شکل بگیرند. عموما نیز هدف از تشکیل این انجمن‌ها مواردی است از قبیل: برپایی اردوهای علمی، اقدامات نیکوکارانه، برگزاری خیریه‌های دانشجویی و دورهای مطالعاتی و غیره. اکنون با رواج یافتن روزافزون استفاده از رسانه‌های اینترنتی، در بسیاری موارد این انجمن‌ها در اشکال گوناگون به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شوند. با این وصف در تمامی موارد ذکر شده نیاز به یک مرجع مالی برای دریافت هزینه‌های برگزاری چنین انجمن‌هایی الزامی است. با توجه به این‌که پرداخت آنلاین به عنوان شیوه‌‌ای نوین در انجام تراکنش‌های مالی، به سادگی می‌تواند جانشین انواع دیگر شیوه‌های پرداخت سنتی شود، استفاده از لینک پرداخت پیشنهادی کاربردی برای مدیران و برگزارکنندگان انواع انجمن‌های آموزشی حضوری و مجازی خواهد بود. سرویس لینک پرداخت، امکانی نوین است که می‌تواند مراودات مالی انجمن‌های آموزشی را متحول کند.

درخواست درگاه پرداخت

ساده‌ترین راه برای دریافت پول از اعضا

تفاوتی ندارد شما مدیریت برگزاری چه‌جور انجمنی را برعهده دارید؛ قرار است در بستر یک انجمن‌ دانشجویی اقدامی خیرخواهانه را مدیریت کنید، می‌خواهید تعدادی از دانشجوها را به اردویی علمی یا تجربی ببرید، قصد دارید در قالب انجمن بسیج دانشجویی در روستایی دورافتاده عملی جهادی انجام بدهید، یک دوره‌ی آنلاین آموزشی برگزار کنید و یا وبیناری در فضای مجازی به راه اندازید‌. در تمام این موارد باید از اعضای انجمن خود مبالغی پول دریافت کنید. این مبلغ می‌تواند در حکم حق الزحمه‌ی شما برای برگزاری دوره‌ی مذکور باشد و یا کمکی برای راه‌اندازی امورات انجمن‌تان. در هر صورت سرویس لینک‌ پرداخت می‌تواند به شما کمک کند، به ساده‌ترین شکل ممکن پول مورد نیاز را از اعضای انجمن‌تان دریافت کنید. در این سرویس الکترونیکی شما می‌توانید لینک پرداخت مخصوص به خودتان را از طریق راه‌های ارتباطی مختلف، مثل پیامک، گروه‌های مجازی در پیام‌رسان‌ها و یا ایمیل به دست اعضا برسانید. اعضا نیز به وسیله‌ی لینک‌ پرداخت می‌توانند طی فرآیندی ساده، امن و سریع، مبلغ مورد نظر را به حساب انجمن واریز نمایند.

مدیریت پول‌های دریافتی‌ از اعضای انجمن

همان‌طور که گفته شد، مدیر یک انجمن آموزشی و یا هر نوع انجمن دیگری که دارای تعدادی اعضا می‌باشد، برای دریافت مبالغ روتین خود از اعضا، بهتر است یک لینک پرداخت دریافت نماید. لینک پرداخت سرویسی است که شرکت‌های واسط مانند شرکت رایان پی به سادگی در اختیار افراد مختلف قرار می‌دهند. مراحل ساده‌ی دریافت لینک پرداخت را می‌توانید در مقالات گوناگون سایت رایان‌پی مطالعه کنید. این سرویس ویژگی‌ها و امکانات متنوعی را در اختیار برگزار کننده‌ی دوره‌های مختلف قرار می‌دهد. اما شاید مهم‌ترین امکانی که سرویس لینک پرداخت در اختیار مدیر یک دوره‌ی آموزشی و یا برگزارکننده‌ی یک وبینار قرار خواهد داد، راهکارهایی برای مدیریت بهینه‌ی پول‌های دریافتی از اعضا باشد. پنل مدیریتی لینک پراخت با ارائه‌ی انواع گزارش‌های شفاف و طبقه‌بندی شده، و ایجاد فضای نظارت بر تراکنش‌های مالی، مدیر انجمن‌ها و یا برگزارکنندگان انواع دوره‌های مجازی را یاری می‌دهد تا مدیریتی دقیق و آسان بر مراودات مالی اعضای خود داشته باشند.

از اول لینک پرداخت را ارئه کن

هنگام برگزاری دوره‌های متنوع مجازی، که این روزها به شکل چشمگیری بر تعدادشان افزوده شده است، استفاده از لینک پرداخت، به عنوان مسیری برای دریافت پول، از اهمیتی دوچندان برخوردار خواهد بود. در واقع این امکان وجود دارد که در همان بدو ورود اعضا به دوره، یعنی در مرحله‌ی ثبت‌نام و یا حتی یک گام عقب‌تر در مرحله‌ی تهیه‌ی بروشور تبلیغاتیِ وبینار یا دوره‌ی مجازی، لینک پرداخت مربوط به واریز مبالغ نیز به اعضا ارائه شود. این کار سبب می‌شود پول‌های واریزی و یا به طور کلی فرآیند پرداخت، از ابتدا در یک کانال منظم و قابل نظارت جریان یابد. همچنین لینک پرداخت به زودی قابلیت‌های جانبی دیگری مانند امکان صدور فاکتور آنلاین و ایجاد کد تخفیف برای اعضا را نیز به پنل مدیریتی خود اضافه خواهد کرد. بدون شک امکانات جدید سرویس لینک‌ پرداخت، گام موثر دیگری در همه‌گیر شدن استفاده از این شیوه‌ی پرداخت نوین خواهد بود.

لینک‌ پرداخت یک شیوه‌ی اعتمادساز

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته‌ی سرویس لینک پرداخت، ایجاد اعتماد در اعضای انجمن‌های آموزشی حقیقی و مجازی خواهد بود. از آن‌جا که افراد برای دریافت درگاه پرداخت به طور معمول مراحلی مانند احراز هویت و ارائه‌ی مدارک شناسایی را پشت سر می‌گذارند، دیدگاه عمومی به این سرویس پرداخت اینترنتی، به مراتب با اعتماد بیش‌تری در مقایسه با شیوه‌های پرداخت دیگر همراه است. برای نمونه اگر شما برگزارکننده‌ی یک دوره‌ی مجازی یا وبیناری در فضای اینترنت هستید، ارائه‌ی لینک پرداخت به شرکت‌ کنندگان، برای واریز هزینه‌های شرکت در دوره، بسیار اعتماد سازتر از ارائه‌ی کارت بانکی شخصی‌تان خواهد بود. سرویس لینک پرداخت، امکانی نوین است که فضایی امن، و قابل مدیریت را برای هر دو طرف یک تراکنش مالی ایجاد می‌نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا