هدیه‌ی شب یلدا 1400

یــــــلـــــــدا مـــــبــــــارک

شب یلدا فقط چند دقیقه طولانی‌تر از شب‌های دیگر است، ولی ما ایرانی‌ها به فرخندگی، این شب طولانی و سرد را جشن می‌گیریم. شبی که فرصت مغتنمی برای با هم بودن و مهرورزی است. مردم ایران در شب‌های یلدا رسم و رسومات مختلفی دارند. مثلا دور هم جمع می‌شوند و حافظ می‌خوانند، تا نیمه‌های شب بیدار می‌مانند و سرخوشانه انار و هندوانه می‌خورند. گاهی هم به یکدیگر هدیه می‌دهند. ما نیز در شرکت رایان‌پی، در چنین مناسب‌هایی که پیوندهایی با سنت‌های دیرینه‌ی کشورمان دارد، تلاش می‌کنیم به فراخور زمان و شرایط، طی جشنوارها و کمپین‌هایی، هدایا و آفرهای ویژه‌ای را به کاربران عزیزی که از خدمات رایان‌پی استفاده می کنند، تقدیم کنیم. امسال هم در شب یلدای پیش رو خبرهای خوشی برای شما داریم. یک هدیه‌ی یلدایی ویژه و جذاب از طرف رایان‌پی، در انتظار شماست.

 

جزییات کمپین شب یلدای رایان‌پی

خبر خوب این است که بر اساس این کمپین، هدیه‌ی یلدایی رایان‌پی هم به کاربران قدیمی تعلق می‌گیرد و هم به کاربرانی که به تازگی درگاه پرداخت رایان‌پی را دریافت می‌کنند.

اما هدیه‌ی شب یلدای این کمپین چیست؟

بگذارید اول برویم سراغ بازه‌ی زمانی کمپین یلدا؛ شروع کمپین یلدا از ابتدای روز ۲۸ آذر آغاز می‌شود و تا انتهای روز ۵ دی‌ماه ادامه خواهد داشت. ماجرا از این قرار است که هر کاربر تازه‌ای که در این بازه‌ی زمانی از سایت رایان‌پی، درگاه پرداخت دریافت کند و در همین مدت‌زمان، حداقل ۱۰ تراکنش موفق انجام بدهد، این هدیه شامل حال او خواهد شد. لابد حالا می‌پرسید این هدیه بالاخره چیست؟ هدیه‌ی کمپین یلدای رایان‌پی، چهار هفته تراکنش‌های رایگان بدون کارمزد است. توجه کنید که مدت‌زمان این آفر ویژه دو برابر دوره‌های رایگان مشابه است. از طرف دیگر کاربران قدیمی که پیش‌تر از درگاه رایان‌پی استفاده می‌کرده‌اند هم از تخفیف قابل توجه کارمزدهای هر تراکنش بهره می‌برند. در واقع در ازای هر تراکنش موفق در بازه‌ی زمانی این کمپین، به جای یک‌درصد کارمزد، 0.7% کارمزد پرداخت خواهند کرد و این یعنی 30% تخفیف در کارمزد هر تراکنش موفق که شامل حال این کاربران عزیز خواهد شد.

 

درخواست درگاه پرداخت یلدایی

 

زمان باقیمانده تا اتمام جشنواره

 

00

روز


00

ساعت


00

دقیقه


00

ثانیه