رایان پی بازوی دیجیتال مارکتینگ شما

دیجیتال مارکتینگ رایان پی

با رایان پی اوج را تجربه کنید

امروزه و در عصر خدمات اینترنتی، بازاریابی دیجیتال اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و هیچ شرکتی نمی‌تواند در این عرصه به موفقیت برسد مگر بهترین استراتژی ممکن را برای خود برگزیند.
اگر شما هم می‌خواهید در این عرصه موفق شوید نیاز به تدوین درست مسیر راه دارید و رایان پی با توجه به تجربه‌ای که در زمینه‌‌‌‌‌ سئو، تولید محتوا، بازاریابی دیجیتال، برندینگ اینترنتی و… دارد، شما را به درستی از مرحله‌ آزمون و خطا دور می‌کند تا در کمترین زمان به نتیجه‌‌‌ مطلوب برسید. ما با تکیه بر این تجارب و ارائه‌ خدمات کاربردی می‌توانیم راهنمای شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ باشیم، طوری که به‌راحتی رودمپ خود را مشخص کنید و با بهینه‌ترین حالت ممکن به اجرا برسانید.

برای رسیدن به این منظور نیاز است که ابتدا هم‌زبان شویم و درک مشترکی از این مسیر داشته باشیم. از این رو در ادامه‌ این مطلب قصد داریم به شرح جامع خدماتی بپردازیم که بخش سئو و دیجیتال مارکتینگ رایان پی می‌تواند ارائه دهد، همچنین شما را با نوع عملکرد و مسیری که رایان پی در این زمینه طی کرده است، آشنا کنیم.

website design seo

خدمات و سرویس‌هایی که می‌توانید از رایان‌پی بگیرید

وب‌سایت به‌عنوان زمین بازی کسب‌و‌کار شما محسوب می‌شود که از کانال‌های مختلف مشتری را به سمت کسب‌وکار شما هدایت می‌کند.‌ در این مسیر هدفمندترین نقطه‌ای که می‌تواند تاثیر مثبت و بسزایی داشته باشد، استراتژی مربوط به سئو و در مجموع دیجیتال مارکتینگ است.

رایان پی چرخه ای کامل از خدمات سئو را به شما ارائه می‌کند و در مسیر رسیدن به یک نتیجه مطلوب در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کنار شما خواهد بود.

سئو

بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO) یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال است که مشتریان هدفمند و نیازمند به خدمات و سرویس‌های ما را جذب می‌کند. براساس سایت firstpagesage سئو دارای نرخ تبدیل بالایی در جذب مشتری و همکاری با دیگر کسب‌وکارها است. از طرفی می‌تواند به عنوان یکی از روش‌های اصلی در بازاریابی دیجیتال مورد استفاده قرار بگیرد.

بررسی رقبا و بازار موجود

با استفاده از ابزارهای مربوطه، میزان قدرت و فعالیت‌های سایت رقبا مشخص می‌گردد. در واقع می‌توان نتیجه‌گیری کرد که چقدر زمان و بودجه برای رقابت سئو در حوزه کاری شما نیاز است. به طور مثال رقابت بین عبارت “بلیط هواپیما” با “طراحی داخلی” قابل مقایسه نیست؛ چراکه در صنعت گردشگری رقابت بسیار سنگینی وجود دارد، به طوری که سایت‌هایی مانند علی بابا ماهانه بیش از ۱۵۰ میلیون برای هزینه رپرتاژ و تبلیغات خود صرف می‌کنند.

سئو تکنیکال

کاهش زمان لود سایت یکی از بخش‌های سئو تکنیکال است. هرچه زمان لود سایت کمتر باشد در نتیجه سایت سریع تر برای کاربر به نمایش در می‌آید. مسلماً زمانی که برای یک کاربر، دو سایت از نتایج گوگل باز می‌شود، کاربر ابتدا آن سایتی را مشاهده خواهد کرد که سریع‌تر لود بشود. هر چه سرعت لود سایت بیشتر باشد در نتیجه تجربه کاربری بهتری هم ایجاد می‌شود. به طور کلی تجربه کاربری فاکتور مهمی برای گوگل است که اهمیت این فاکتور در بِستر موبایل دو چندان هم می‌شود.

اجرای استراتژی و تبلیغات مرتبط با سئو خارجی

در این مرحله فعالیت‌هایی از جمله پیدا‌ کردن رسانه مناسب برای لینک‌سازی خارجی، آماده‌سازی و انتشار در رسانه‌های انتخابی، ایجاد روابط عمومی و… انجام می‌شود. رایان پی تمام فعالیت‌های مرتبط به این مرحله را با داشتن تیمی مختصص پیش می‌برد.

استراتژی محتوایی

استراتژی و موضوعات مرتبط برای تولید محتوای سایت بر اساس حوزه‌ تجارت ما و رقبا در نظر گرفته می‌شود. در واقع محتوا در سئو به عنوان پادشاهی شناخته می‌شود که به نیاز و سوالات کاربری که جستجو را انجام داده است، به طور کامل پاسخ بدهد.

سئو داخلی محتوا

ایجاد شبکه‌ای از لینک‌های داخلی و قرار دادن دسترسی‌های راحت‌تر به کاربران کمک می‌کند در موتورهای جستجو محتواهای منتشر شده را به آسانی بررسی کنند.

تبلیغات دیجیتال

یکی از راه‌های معرفی خدمات ما به دیگران و جذب ورودی استفاده از تبلیغات دیجیتال است، این نوع تبلیغات با استفاده از روش‌های تبلیغات کلیکی، بنری، موضوعی، ریتارگتینگ، پوش نوتیفکشن و… قابل برنامه‌ریزی و اجرا است.

شبکه اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی هم به عنوان کانال ورودی برای جذب مشتری به حساب می‌آیند، در رایان‌پی با قرار دادن انرژی بسیار کم بر سه شبکه اجتماعی لینکدین، توییتر و ویرگول فعالیت‌های زیر انجام شده است.

طراحی سایت و لندینگ پیج

نیاز هر کسب‌وکار اینترنتی داشتن وب‌سایتی است که بتوانید از این طریق زمین بازی کسب‌وکار خود را داشته باشید، رایان پی در جهت طراحی سایت‌های شرکتی، مجله‌ای، فروشگاهی ووکامرس و… در بستر وردپرس شما را همراهی خواهد کرد.

ادورز

یکی از منابع درامدی گوگل، تبلیغات در نتایج جستجو کاربران به‌صورت ادورز است، به‌طور ساده‌تر گوگل با دریافت هزینه به ازای هر کلیک وب سایت شما را در صدر نتایج جستجو کاربر نمایش می‌دهد. در شروع فعالیت یک وب‌سایت برای به‌دست آوردن تخمینی از حجم سرچ و بهینه کردن عباراتی که در حوزه کسب‌وکار جستجو می‌شود، می‌توان تبلیغات ادوزر گوگل را در یک بازه زمانی ۱ تا ۳ ماه انجام داد.

کیورد ریسرچ

یکی از اساسی‌ترین فرایندهای سئو، کیورد ریسرچ است. این فرایند با تحلیل و استخراج عبارت کلیدی مشخص می‌شود و در حوزه کاری مربوطه پاسخ‌گویی به سوالات مهمی از جمله موارد زیر ضروری هستند. چه عبارتی بیشتر توسط مردم جستجو می‌گردد؟ چه کلمه و عبارتی چقدر می‌تواند به مشتری هدف ما نزدیک باشد ؟ برای کسب‌و‌کار ما سود آور است یا خیر؟ کیورد ریسرچ از فرایندهای که است به طور تکرار شونده در پروسه سئو انجام می‌شود.

استراتژی لینک سازی خارجی

باتوجه به شرایط سایت و بودجه‌ای که درنظر گرفته شده است، متدهای لینک‌سازی خارجی، مانند روش عمودی، جنشواره‌ای،لایه‌ای، منشن، روش وبلاگی و … ارائه می‌گردد. با توجه به این‌که الگوریتم‌های هوش مصنوعی گوگل هوشمند شده‌اند و استراتژی لینک‌سازی خارجی باید به‌صورتی اجرا شوند که طبیعی جلوه دهند؛ بنابراین داشتن استراتژی لینک‌سازی صحیح از عوامل تاثیر‌گزار برای به‌دست آوردن رتبه‌های بهتر در موتورجستجو است.

تولید محتوای متنی

رایان پی با تیمی متشکل از نویسنده و ویراستار با تجربه، براساس استراتژی محتوایی در دنیای وب کسب‌وکار شما را معرفی ‌می‌کند تا به این ترتیب هم تعداد افراد بیشتری را به سمت برند و خدمات شما بکشد هم این معرفی در بهترین شکل صورت بگیرد. در تولید محتوا معیارهای سئو محتوایی، تجربه کاربری، نوع بیان و لحن (رسمی/محاوره‌ای/ تجاری/داستانی) در نظر گرفته می‌شود تا بهترین محتوا برای موتورجستجو و در جهت بر طرف کردن نیاز کاربر ارائه شود.

انتشار و پشتیبانی سایت

نگهداری و پشتیبانی سایت نیز از خدماتی است که رایان پی آن را ارائه می‌دهد تا صاحبان کسب‌و‌کار‌ها با خیال راحت به اهداف و فرایند ارائه خدمات خود بپردازند و به دنبال آن دیگر نگران مشکلات، نگهداری و انتشار خدمات و محصولات در وب سایت خود نباشند.

تخمین نرخ تبدیل مشتری

باتوجه به عبارات کلیدی و حجم جستجوی تخمینی و از طرفی میزان رقابت می‌توان پیش‌بینی کرد چه میزان کاربر به مشتری تبدیل می‌شوند. با توجه به این پیش‌بینی و اطلاعاتی که به دست می‌اید، تا حدودی میزان سودآوری مشخص می‌گردد و در نهایت می‌شود به پاسخ این سوال رسید که آیا انجام سئو برای کسب‌وکار ما مناسب است یا خیر.

ارائه گزارشات

با استفاده از KPI‌های مناسب و به‌کارگیری از ابزارهایی مانند؛ سرچ کنسول، آنالاتیکس، نایت واچ و… وضعیت سایت و تغییرات آن رصد و مانتیور می‌شود. اطلاعات به‌دست آمده به‌صورت هفتگی و ماهانه به‌صورت گزارشی جامع به صاحبان کسب و کار ارائه می‌شود تا دید بهتری نسبت به فعالیت و روند سئو در کسب‌و‌کار خود به‌دست آورند.

برگزاری کمپین

با توجه به مواردی مانند؛ مناسبت‌ها، معرفی خدمات ویژه، ایجاد سرعت در معرفی برند و… نیاز است کمپین‌های دیجتیال، برنامه‌ریزی و اجرا شوند تا در جهت فروش و معرفی بیشتر کسب‌وکار یک جهش ایجاد گردد. ما در رایان پی تجربه کمپین‌های همکاری در فروش، شب یلدا، نوروز، فروش فایل و… را همراه خود داریم.

partners

بیاید هم‌زبان شویم

پروژه ای دارید؟
برای یافتن رویکرد مناسب، همین امروز با تیم متخصصان بازاریابی دیجیتال ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا