parallax background

نوروز جشنی شش هزار ساله

هنوز بعد از گذشت ۶۰۰۰ سال، می‌شود صدای گام‌های جمشید، نخستین پادشاه بزرگ اسطوره‌ای ایران را شنید، که بر کنگره‌ی کاخ خود به انتظار بهار قدم می‌زند. در روایت‌های اساطیری آمده است؛ او نخستین کسی بود که جامعه‌ی انسانی را سازمان بخشید و سامان داد و زندگی نوینی را برای انسان ایرانی پایه‌گذاری نمود. از همین رو؛ نخستین روز فروردین را که طبیعت نیز زندگی تازه‌ای می‌آغازد، نوروز نام نهاد و به آن مناسبت جشنی ابدی میان ایرانیان برقرار شد.  حالا از پسِ ۶۰۰۰ سال، ما ایرانیان در آغاز فصل بهار همچنان نوروز باستانی را جشن می‌گیریم و برای فردایی بهتر رویا می‌بافیم.

چند نکته پیرامون سرویس‌های رایان‌پی در تعطیلات نوروز

کاربران گرامی سرویس‌های مالی رایان‌پی:

یک. همان طور که اطلاع دارید، سیستم بانکی کشور (پایا، سانتا) در روزهای تعطیل گاهی دستخوش تغییرات می‌شوند، تسویه رایان پی مانند روال قبل بصورت اتوماتیک انجام می‌شود، مشروط بر اینکه در سیستم بانکی کشور امکان انتقال و تسویه وجه فراهم باشد، در غیر این صورت با اولین سیکل بانکی فعال، تسویه‌ها انجام خواهد شد.

دو. در تاریخ ۲ و ۴ فروردین، درگاه پرداخت کاربرانی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت که پیش‌تر فرآیند درخواست (ثبت نام اولیه، احزار هویت، احزار کسب و کار) را به‌طور کامل انجام داده باشند. توجه داشته باشید که اطلاعات سرویس مورد نظر به‌صورت ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

سه. تیم پشتیبانی رایان‌پی در ایام نوروز به صورت تمام‌وقت در خدمت کاربران نخواهد بود و شماره‌ی واتس‌اپ شرکت نیز در ایام تعطیلات در دسترس نیست.

انتظار می‌رود کاربران گرامی در صورت بروز مشکلات احتمالی، مسئله را صبورانه به روزهای بعد از تعطیلات ارجاع بدهند.

رویای نوروزی تیم رایان‌پی

شرکت رایان‌پی، به همراه تیم کارکنان‌اش صمیمانه‌ آرزو می‌کند تمام مردمان ایران‌زمین، همواره شاد و تن‌درست باشند و این جشن کهن را به سالیان در کنار عزیزان‌شان با خوشی سپری کنند. رایان‌پی در آستانه‌ی نوروز ۱۴۰۱ تنها یک رویا در سر می‌پروراند؛ و آن جلب رضایت تمام و کمال کاربرانی‌ست که سرویس‌های مالی ما را انتخاب کرده‌اند و در نهایت آرزو می‌کند در سال پیش‌رو با ارائه‌ی خدماتی بهتر در حوزه‌ی درگاه‌ پرداخت، بتواند کاربران بیش‌تری را با خود همراه کند.

درخواست درگاه پرداخت