نوروز و فرارسیدن بهار طبیعت خجسته.

آیین ایرانیان سراسر اُنس با طبیعت بوده و ساعت این سرزمین از دیرباز با طبیعت کوک شده است.
انگار جمشیدشاه در جامِ جهان‌بینش دیده بود که سپری شدن زمستان و فرارسیدن بهار روزگار را بر ایرانیان نو می‌کند که نوروز را بنا نهاد.
درختان شکوفه می‌دهند و ابرها بر آسمان آبیِ بلند نمایان می‌شوند. زمین و زمان لباس نو به تن می‌کند تا جهانِ آدمی نونوار شود.

نوروز درفش و نماد فرهنگ ایران است و برای ایرانیان نویدبخش روزگار نو که از درونِ تیرگی‌های شب و زمهریرِ زمستان بیرون خواهد آمد. و جهان را روشن خواهد کرد و تازگی و شکوه دوباره‌‌ای به آن خواهد بخشید.

هفت سین

برنامه کاری سرویس‌های رایان‌پی در تعطیلات نوروز

کاربران گرامی سرویس‌های مالی رایان‌پی:

یک) برنامه تسویه : پیرو اطلاعیه شاپرک و بانک مرکزی سیستم های واریز وجوه بانکی کشور (پایا، سانتا) در روزهای پایانی سال و تعطیلات سال نو دستخوش تغییرات می‌شوند. از اینرو بر اساس برنامه اعلامی شاپرک زمان تسویه وجوه پذیرندگان در ایام تعطیلات سال نو به شرح زیر خواهد بود:

تسویه با پذیرندگانتاریخ
تسویه روز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ انجام می‌شوديكشنبه, ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
تسویه روز ۲۸ اسفند انجام می‌شوددوشنبه, ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
به دلیل عدم تسویه شاپرک، تسویه با پذیرندگان انجام نمی‌شودسه شنبه, ۱ فروردین ۱۴۰۲
به دلیل عدم تسویه شاپرک، تسویه با پذیرندگان انجام نمی‌شودچهارشنبه, ۲ فروردین ۱۴۰۲
دستور تسویه روزهای ۲۹ اسفند ۱۴۰۱، ۱ و ۲ فرودین ۱۴۰۲ به بانک ارسال می‌گردد و با اولین چرخه پایا موجود به حساب شما واریز خواهد شدپنجشنبه, ۳ فروردین ۱۴۰۲
دستور تسویه ۳ فروردین ۱۴۰۲ به بانک ارسال می‌گردد و با اولین چرخه پایا موجود به حساب شما واریز خواهد شدجمعه, ۴ فروردین ۱۴۰۲
دستور تسویه ۴ فروردین ۱۴۰۲ به بانک ارسال می‌گردد و با اولین چرخه پایا موجود به حساب شما واریز خواهد شدشنبه, ۵ فروردین ۱۴۰۲
مانند روزهای عادی تسویه انجام می‌شودیکشنبه ۶ فروردین تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۲
به دلیل عدم تسویه شاپرک، تسویه با پذیرندگان انجام نمی‌شودشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
به دلیل عدم تسویه شاپرک، تسویه با پذیرندگان انجام نمی‌شودشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
دستور تسویه روزهای ۱۱،۱۲ و ۱۳ فروردین به بانک ارسال می‌گردد و با اولین چرخه پایا موجود به حساب شما واریز خواهد شدشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

نکته : تسویه با پذیرندگان مطابق با جدول بالا توسط رایان پی به بانک ارسال می‌گردد و با اولین سیکل موجود پایا در شبکه بانکی به حساب شما واریز خواهد شد.

دو) برنامه واگذاری درگاه های جدید: در ایام تعطیلات درگاه پرداخت کاربرانی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت که پیش‌تر فرآیند درخواست (ثبت نام اولیه، احراز هویت، احراز کسب و کار) را به‌طور کامل و بدون مشکل انجام داده باشند. توجه داشته باشید که اطلاعات سرویس مورد نظر به‌صورت ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
توجه داشته باشید که حداقل ۲۴ ساعت از زمان درخواست تا ارسال اطلاعات درگاه فاصله است.

سه) برنامه پشتیبانی: لطفا برای ارتباط با تیم پشتیبانی در ایام تعطیلات صرفا از شماره واتس‌اپ و تلگرام (09022233108) و یا ایمیل شرکت (info@rayanpay.com) استفاده نمایید.

رویای نوروزی تیم رایان‌پی

رایان‌پی آرزو می‌کند در آستانه‌ی این جشن باستانی، طراوات و تازگی بر سراسر زندگی ایرانیان نمودار شود. و دل‌های ایرانیان بهاری شود که یک بهار دل به هزار بهار طبیعت می‌ارزد.

رایان‌پی در آستانه‌ی نوروز ۱۴۰۲ تنها یک رویا در سر می‌پروراند؛ و آن جلب رضایت تمام و کمال کاربرانی‌ست که سرویس‌های مالی ما را انتخاب کرده‌اند و در نهایت آرزو می‌کند در سال پیش‌رو با ارائه‌ی خدماتی بهتر در حوزه‌ی درگاه‌ پرداخت، بتواند کاربران بیش‌تری را با خود همراه کند.

پیمایش به بالا