دریافت هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی با درگاه پرداخت

روند روزافزون گسترش استفاده‌ی عمومی از شبکه‌های مجازی، بستر را برای تبلیغات تجاری فراهم آورده است. صفحاتی که در پلتفرم‌های پر مخاطب مانند اینستاگرام و تلگرام، تعداد بازدیدکننده‌ی بالایی دارند، از این بستر بهره می‌برند و از راه تبلیغ کسب و کارهای مختلف، درآمدزایی می‌کنند.

اما ادمین این صفحات پرمخاطب برای دریافت هزینه‌ی تبلیغات از مشتریان خود چه روشی را به کار می‌برند؟

به طور عمومی عملیات کارت به کارت یکی از مرسوم‌ترین شیوه‌های دریافت هزینه‌ی تبلیغات توسط ادمین پیج‌های تبلیغاتی است. ما در این مقاله با برشمردن ویژگی‌ها و مزایای استفاده از درگاه پرداخت آنلاین در اینستاگرام، تلاش می‌کنیم، ادمین صفحات تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی مختلف را ترغیب به استفاده از این روش نوین پرداخت نماییم.

درگاه پرداخت: امن و سریع

تصور کنید ادمین صفحه‌ای تبلیغاتی و پربازدید که روزانه با تعداد زیادی از کسب و کارها سر و کار دارد تا برای آن‌ها تبلیغات موثری انجام بدهد و محصولات یا خدمات‌شان را در معرض دید مخاطبانش قرار دهد، باید چه‌قدر زمان صرف کند تا برای دریافت هزینه‌ها، اطلاعات حساب‌ بانکی خود را در اختیار تک تک آن‌ها بگذارد و بعد هم زمانی را صرف چک‌ کردن رسید واریز‌ها کند. حال آن‌که استفاده از درگاه پرداخت، در اشکال مختلفش می‌تواند راهکار بسیار ساده‌تری برای ادمین این نوع پیج‌های تبلیغاتی باشد.

برای نمونه تصور کنید، یک پیج تبلیغاتی در اینستاگرام، و یا کانال تبلیغاتی در تلگرام دارای لینک پرداخت مخصوص باشد. در این صورت ادمین می‌تواند با ارسال لینک پرداخت به مشتریان تجاری خود، از آن‌ها بخواهد به سادگی وارد صفحه‌ی پرداخت بشوند و در طی فرآیند امن، ساده و سریعی مبالغ مورد نظر را برایش واریز کنند.

این روش پرداخت برای هر دو طرف به ویژه برای ادمین صفحات مجازی، بسیار امن است و در ضمن آن‌ها می‌توانند به کمک امکانات جانبی این روش پرداخت، مدیریت بهتری نیز بر روی واریزی‌های خود داشته باشند.

سقف بلند پرداخت

اگر بلاگر یا شخصیت معروفی در اینستاگرام باشید، طبیعتا درخواست معرفی و تبلیغ محصول از شرکت های بزرگ را زیاد دریافت خواهید کرد و از آنجا که هزینه تبلیغات در پیج‌های بلاگرها بالاست به احتمال زیاد امکان استفاده از روش‌های سنتی و کارت به کارت پاسخ گو نخواهد بود، درگاه پرداخت شخصی این امکان را می‌دهد تا سقف 100 میلیون بتوانید از مشتری خود هزینه تبلیغات را دریافت کنید.

درگاه پرداخت امکانی برای تعامل بهتر با مشتری

یکی از راهکارهای موثر در جذب مشتری برای صفحاتی که به صورت تبلیغاتی فعالیت دارند، تعامل با مشتریان است. اگر ادمین پیج‌های تبلیغاتی در اینستاگرام و تلگرام بتوانند تعاملی صحیح با مشتریان خود برقرار کنند، به طور حتم این امر بر میزان درآمد آن‌ها اثر مستقیم خواهد داشت. لینک پرداخت، به عنوان شکلی از اشکال مختلف سرویس درگاه پرداخت اینترنتی، می‌تواند در این زمینه بسیار راهگشا باشد.

سرویس لینک پرداخت، امکاناتی دارد که ادمین صفحات تبلیغاتی می‌توانند از آن‌ها در این راستا بهره ببرند.

مثلا سرویس لینک پرداخت این قابلیت را دارد که از طریق ساخت آیتم مالی، نه تنها روش پرداخت آنلاین را در اختیار مشتری قرار بدهد، بلکه در حکم یک پیش‌فاکتور، قیمت‌ها و آپشن‌های پیج را نیز به اطلاع او برساند. پر واضح است که چنین امکانی تا چه حد می‌تواند تصویری حرفه‌ای‌تر از یک پیج تبلیغاتی را به نمایش بگذارد.

همچنین سرویس لینک پرداخت امکان صدور فاکتور آنلاین و ایجاد کد تخفیف را نیز دارد. این دو قابلیت جانبی، که در این سرویس طراحی شده است نیز علاوه‌بر ایجاد بستری برای تعامل بهتر با مشتری، می‌تواند راهکار مناسبی باشد برای بالا بردن بازدهی صفحه‌ی تبلیغاتی و در نهایت درآمد ادمین پیج.

سرعت و سهولت: دو ویژگی مهم روش پرداخت آنلاین

عموما ادمین پیج‌های تبلیغاتی و پربازدید در طول روز با فشردگی زمان بسیار زیادی مواجه هستند. در واقع ادمین یک صفحه‌ی پربازدید تبلیغاتی در اینستاگرام و یا کانالی در تلگرام، باید به صورت مداوم و هر ساعت با تولید محتواهای گوناگون، میزان بازدید از صفحه‌اش را بر اساس الگوریتم تعیین‌شده‌ی آن پلتفرم بالا نگه دارد. زیرا فقط از این طریق است که می‌تواند با گرفتن سفارش تبلیغات از کسب و کارهای کوچک و بزرگ به درآمد برسد. با این وصف پر واضح است که ادمین این‌جور صفحات مجازی برای انجام تمام امور مربوط به صفحه‌شان همواره با کمبود زمان مواجه هستند.

در چنین شرایطی استفاده از سرویس‌های درگاه پرداخت آنلاین می‌تواند به ادمین پیج‌های تبلیغاتی کمک‌ کند، دست‌کم برای دریافت هزینه و تعامل با مشتریان‌شان، زمان را مدیریت کنند.

اگر پیج اینستاگرامی یا کانال تلگرامی از لینک پرداخت برای این منظور استفاده کند، می‌تواند اطلاعات پرداخت را با کمترین داده‌های ممکن و در بستر امن‌تری، از راه‌های مختلف و سریع به دست مشتریان برساند. مثلا می‌تواند در کنار ارائه‌ی آپشن‌های مختلف تبلیغات در پیج خود، لینک پرداخت را هم قرار بدهد. حتی این امکان وجود دارد که لینک پرداخت را در ذیل فاکتور هزینه‌های هر مشتری برای او ارسال کند. علاوه بر آن این امکان نیز وجود دارد که لینک پرداخت را در پروفایل و در قسمت بایو صفحه قرار داده و مشتریان را همواره برای انجام تراکنش‌های پرداختی به این بخش از صفحه‌شان ارجاع بدهند.

مدیریت دقیق بر روی تراکنش‌‌ها

بسیاری از پیج‌های تبلیغاتی، از آن‌جا که اصولا با کسب و کارهای کوچک کار می‌کنند، با تعداد بسیار زیادی از متقاضیان روبرو هستند. بنابراین به تبع آن، احتمالا به صورت روزانه و ماهانه با حجم قابل توجهی تراکنش‌های واریزی نیز روبه‌رو خواهند بود. قابلیت‌های متنوع و کاربردی سرویس درگاه پرداخت اینترنتی، به ادمین پیج‌های تبلیغاتی در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام و تلگرام، اجازه می‌دهد علاوه‌بر مدیریت بهتر و دقیق‌تر بر روی واریزی‌های روزانه و دوره‌ای مشتریان‌شان، زمان فشرده‌ی کاری خود را در طول روز به شکلی بهینه برنامه‌ریزی کنند و در نهایت نیز تصویری حرفه‌ای‌تر از فعالیت‌ خود ارائه بدهند.مدیریت و رصد این تراکنش‌ها و بررسی رسیدهای واریز آن، می‌تواند بسیار وقت‌گیر باشد. سرویس درگاه پرداخت با قابلیت پنل مدیریتی که دارد امکان مدیریت شفاف و دقیقی را برای ادمین پیج‌های تبلیغاتی ایجاد می‌کند.

در واقع سرویس درگاه پرداخت، به ادمین‌ها اجازه می‌دهد واریزی‌های خود را بر اساس گزارش‌هایی طبقه‌بندی شده مدام رصد کنند و همواره به شکل ساده و شفافی در جریان واریز مبالغ مختلف مشتریان‌شان باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا