روشی ساده برای جمع آوری آنلاین اجاره بها

داشتن یک روش ساده برای جمع آوری اجاره ماهیانه از مستاجران، باعث مدیریت و پیگیری بهتر تراکنش‌ها خواهد شد. با توجه به شرایط هر مالک ممکن است، شرایط جمع آوری اجاره‌بها متفاوتی را برای خود در نظر بگیرید، ۴ عامل که در تصمیم گیری استفاده از روش‌های نوین برای جمع آوری اجاره‌بها تاثیرگزار خواهند بود را بررسی و سپس روشی ساده برای پرداخت آنلاین اجاره‌بها پیشنهاد می‌کنیم.

هر روش جمع آوری اجاره برای هر صاحبخانه مناسب نیست. نگاهی به این چهار عامل می تواند به شما کمک کند که روش متفاوتی را که برای شما و مستاجران شما مناسب است تعیین کنید.

۱. تعدد واحد‌های اجاره‌ای

اگر شما دارای تعداد زیادی واحد اجاره‌ای هستید، طبیعتا نمی‌خواهید با هر کدام از مستاجران تماس بگیرید و درخواست پرداخت اجاره‌بها را داشته باشید، و از جهتی مدیریت تعداد واحدهای اجاره‌ای نیز مشکل است. به همین دلیل داشتن روشی نوین برای این دسته از مالکین مناسب تر است.

۲. فاصله از ساختمان یا واحدهای اجاره ای

اگر ساختمان یا واحدهای شما دور از محل زندگی شما است، طبیعتا امکان دریافت اجاره بصورت نقدی برای شما مشکل است. به طور مثال شما مالک ساختمان در تهران هستید و بنا به دلایلی در کشور آلمان زندگی میکنید، در این صورت شما نیاز دارید شخصی را مسئول دریافت اجاره‌بها از مستاجران خود معرفی نمایید یا از طریق انتقال پول بصورت بین المللی اقدام نمایید.

استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی با این شرایط می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

۳. تمایل به تعامل با مستاجرین شما

در برخی مواقع مالکین، علاقه ای زیادی دارند که با مستاجرین خود تعامل داشته و هر چند گاهی واحدهای خود را بررسی نمایند، در این صورت استفاده روش پرداخت کارت به کارت یا نقدی مناسب است.

۴.  دوستی با فناوری

اگر شما با فناوری و روش‌های نوین راحت نیستید و ترجیح می‌دهید به صورت سنتی و شخصی اجاره‌بها را جمع آوری کنید، استفاده از روش پیشنهادی برای شما کاربردی نخواهد داشت.

اگر شما با تکنولوژی راحت نیستید، ممکن است ترجیح بدهید اجاره به صورت شخصی را جمع آوری کنید.

جمع‌آوری اجاره‌بها واحدها به صورت آنلاین

با توجه به اینکه شما نیاز به روشی نوین و ساده برای جمع آوری اجاره‌بها داشته باشید، می‌توانید از درگاه پرداخت بصورت لینک بهره ببرید، لینک پرداخت سرویسی از شرکت‌های پرداخت می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد، مستاجران با استفاده از آن بصورت آنلاین و با استفاده از رمز پویا مبالغ اجاره خود را پرداخت کنند و نیاز به مراجعه به اپ بانکی و عابر بانک را نخواهند داشت.

مزیت لینک پرداخت برای مالکیان نیز هم، داشتن پنل مدیریت تراکنش‌ها است که از طریق آن بصورت دقیق اطلاعات واریز کننده‌ها، تاریخ و… را مشاهده خواهند کرد و از طریق مطمئن خواهند بود که مستاجران هزینه اجاره خود را پرداخت کرده اند.

برای درخواست لینک پرداخت، نیاز است شما از طریق لینک زیر درخواست خود را برای شرکت رایان پی ارسال نمایید و سپس با ارسال مدارک احراز هویت خود را انجام دهید.

درخواست درگاه پرداخت

لازم به ذکر است، هزینه استفاده از سرویس بصورت کارمزد از هر تراکنش به مبلغ ۵۰۰ تومان می‌باشد که از هزینه کارت به کارت نیز کمتر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا